Notecianka Pakość - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Piast Złotniki Kujawskie - Flisak Złotoria 0:0
  • Promień Kowalewo Pomorskie - Grom Osie 1:1
  • LTP Lubanie - Olimpia II Grudziądz 3:0
  • Zawisza II Bydgoszcz - Gopło Kruszwica
  • Kujawianka Izbica Kujawska - Elana Toruń 3:1
  • Polonia Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław
  • Lech Rypin - Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:0
  • Notecianka Pakość - Rol.Ko Konojady 0:2
  •        

Logowanie

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 4 gości

dzisiaj: 256, wczoraj: 463
ogółem: 1 292 713

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyny

Buttony

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2014-08-09 Olimpia II Grudziądz 0:0 Piast Złotniki Kujawskie zobacz ›
2014-08-09 Rol.Ko Konojady 2:2 Elana Toruń zobacz ›
2014-08-09 Orlęta Aleksandrów Kujawski 2:2 Gopło Kruszwica zobacz ›
2014-08-09 Cuiavia Inowrocław 0:1 Flisak Złotoria zobacz ›
2014-08-09 Grom Osie 0:1 Zawisza II Bydgoszcz zobacz ›
2014-08-09 LTP Lubanie 1:4 Kujawianka Izbica Kujawska zobacz ›
2014-08-09 Polonia Bydgoszcz 2:2 Notecianka Pakość zobacz ›
2014-08-09 Lech Rypin 1:2 Promień Kowalewo Pomorskie zobacz ›
2014-08-16 Promień Kowalewo Pomorskie 1:1 Elana Toruń zobacz ›
2014-08-16 Gopło Kruszwica 1:3 Rol.Ko Konojady zobacz ›
2014-08-16 Flisak Złotoria 1:1 Orlęta Aleksandrów Kujawski zobacz ›
2014-08-16 Piast Złotniki Kujawskie 1:0 Cuiavia Inowrocław zobacz ›
2014-08-16 Zawisza II Bydgoszcz 3:1 Olimpia II Grudziądz zobacz ›
2014-08-16 Kujawianka Izbica Kujawska 1:4 Grom Osie zobacz ›
2014-08-16 Notecianka Pakość 1:3 LTP Lubanie zobacz ›
2014-08-16 Lech Rypin 5:1 Polonia Bydgoszcz zobacz ›
2014-08-23 Elana Toruń 4:2 Gopło Kruszwica zobacz ›
2014-08-23 LTP Lubanie 3:1 Lech Rypin zobacz ›
2014-08-23 Grom Osie 3:1 Notecianka Pakość zobacz ›
2014-08-23 Olimpia II Grudziądz 0:8 Kujawianka Izbica Kujawska zobacz ›
2014-08-23 Cuiavia Inowrocław 0:1 Zawisza II Bydgoszcz zobacz ›
2014-08-23 Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:0 Piast Złotniki Kujawskie zobacz ›
2014-08-23 Rol.Ko Konojady 0:0 Flisak Złotoria zobacz ›
2014-08-23 Polonia Bydgoszcz 1:5 Promień Kowalewo Pomorskie zobacz ›
2014-08-30 Promień Kowalewo Pomorskie 1:0 Gopło Kruszwica zobacz ›
2014-08-30 Flisak Złotoria 0:3 Elana Toruń zobacz ›
2014-08-30 Piast Złotniki Kujawskie 0:1 Rol.Ko Konojady zobacz ›
2014-08-30 Zawisza II Bydgoszcz 4:0 Orlęta Aleksandrów Kujawski zobacz ›
2014-08-30 Kujawianka Izbica Kujawska 2:2 Cuiavia Inowrocław zobacz ›
2014-08-30 Notecianka Pakość 3:1 Olimpia II Grudziądz zobacz ›
2014-08-30 Lech Rypin 1:3 Grom Osie zobacz ›
2014-08-30 Polonia Bydgoszcz 0:0 LTP Lubanie zobacz ›
2014-09-06 LTP Lubanie 2:0 Promień Kowalewo Pomorskie zobacz ›
2014-09-06 Grom Osie 0:0 Polonia Bydgoszcz zobacz ›
2014-09-06 Olimpia II Grudziądz 2:2 Lech Rypin zobacz ›
2014-09-06 Cuiavia Inowrocław 5:0 Notecianka Pakość zobacz ›
2014-09-06 Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:1 Kujawianka Izbica Kujawska zobacz ›
2014-09-06 Rol.Ko Konojady 2:0 Zawisza II Bydgoszcz zobacz ›
2014-09-06 Elana Toruń 4:0 Piast Złotniki Kujawskie zobacz ›
2014-09-06 Gopło Kruszwica 1:2 Flisak Złotoria zobacz ›
2014-09-10 Lech Rypin 2:1 Cuiavia Inowrocław zobacz ›
2014-09-13 Promień Kowalewo Pomorskie 4:1 Flisak Złotoria zobacz ›
2014-09-13 Piast Złotniki Kujawskie 2:2 Gopło Kruszwica zobacz ›
2014-09-13 Zawisza II Bydgoszcz 0:4 Elana Toruń zobacz ›
2014-09-13 Kujawianka Izbica Kujawska 2:2 Rol.Ko Konojady zobacz ›
2014-09-13 Notecianka Pakość 5:0 Orlęta Aleksandrów Kujawski zobacz ›
2014-09-13 Polonia Bydgoszcz 3:2 Olimpia II Grudziądz zobacz ›
2014-09-13 LTP Lubanie 1:2 Grom Osie zobacz ›
2014-09-20 Grom Osie 5:0 Promień Kowalewo Pomorskie zobacz ›
2014-09-20 Olimpia II Grudziądz 3:1 LTP Lubanie zobacz ›
2014-09-20 Cuiavia Inowrocław 4:1 Polonia Bydgoszcz zobacz ›
2014-09-20 Orlęta Aleksandrów Kujawski 3:0 Lech Rypin zobacz ›
2014-09-20 Rol.Ko Konojady 2:2 Notecianka Pakość zobacz ›
2014-09-20 Elana Toruń 5:0 Kujawianka Izbica Kujawska zobacz ›
2014-09-20 Gopło Kruszwica 3:4 Zawisza II Bydgoszcz zobacz ›
2014-09-20 Flisak Złotoria 0:2 Piast Złotniki Kujawskie zobacz ›
2014-09-27 Promień Kowalewo Pomorskie 3:3 Piast Złotniki Kujawskie zobacz ›
2014-09-27 Kujawianka Izbica Kujawska 2:0 Gopło Kruszwica zobacz ›
2014-09-27 Lech Rypin 1:1 Rol.Ko Konojady zobacz ›
2014-09-27 Polonia Bydgoszcz 3:2 Orlęta Aleksandrów Kujawski zobacz ›
2014-09-27 LTP Lubanie 1:2 Cuiavia Inowrocław zobacz ›
2014-09-27 Grom Osie 4:1 Olimpia II Grudziądz zobacz ›
2014-09-28 Zawisza II Bydgoszcz 2:2 Flisak Złotoria zobacz ›
2015-05-13 Notecianka Pakość Elana Toruń 17:00
2014-10-04 Olimpia II Grudziądz 6:0 Promień Kowalewo Pomorskie zobacz ›
2014-10-04 Cuiavia Inowrocław 5:5 Grom Osie zobacz ›
2014-10-04 Orlęta Aleksandrów Kujawski 4:2 LTP Lubanie zobacz ›
2014-10-04 Rol.Ko Konojady 1:1 Polonia Bydgoszcz zobacz ›
2014-10-04 Elana Toruń 5:0 Lech Rypin zobacz ›
2014-10-04 Gopło Kruszwica 1:4 Notecianka Pakość zobacz ›
2014-10-04 Flisak Złotoria 4:2 Kujawianka Izbica Kujawska zobacz ›
2014-10-04 Piast Złotniki Kujawskie 0:1 Zawisza II Bydgoszcz zobacz ›
10  2014-10-11 Promień Kowalewo Pomorskie 2:1 Zawisza II Bydgoszcz zobacz ›
10  2014-10-11 Kujawianka Izbica Kujawska 1:2 Piast Złotniki Kujawskie zobacz ›
10  2014-10-11 Notecianka Pakość 4:1 Flisak Złotoria zobacz ›
10  2014-10-11 Lech Rypin 4:1 Gopło Kruszwica zobacz ›
10  2014-10-11 Polonia Bydgoszcz 0:3 Elana Toruń zobacz ›
10  2014-10-11 LTP Lubanie 5:2 Rol.Ko Konojady zobacz ›
10  2014-10-11 Grom Osie 3:2 Orlęta Aleksandrów Kujawski zobacz ›
10  2014-10-11 Olimpia II Grudziądz 2:0 Cuiavia Inowrocław zobacz ›
11  2014-10-18 Cuiavia Inowrocław 3:1 Promień Kowalewo Pomorskie zobacz ›
11  2014-10-18 Orlęta Aleksandrów Kujawski 4:1 Olimpia II Grudziądz zobacz ›
11  2014-10-18 Rol.Ko Konojady 0:1 Grom Osie zobacz ›
11  2014-10-18 Elana Toruń 4:0 LTP Lubanie zobacz ›
11  2014-10-18 Gopło Kruszwica 2:1 Polonia Bydgoszcz zobacz ›
11  2014-10-18 Flisak Złotoria 0:2 Lech Rypin zobacz ›
11  2014-10-18 Piast Złotniki Kujawskie 2:1 Notecianka Pakość zobacz ›
11  2014-10-18 Zawisza II Bydgoszcz 2:2 Kujawianka Izbica Kujawska zobacz ›
12  2014-10-25 Cuiavia Inowrocław 2:1 Orlęta Aleksandrów Kujawski zobacz ›
12  2014-10-25 Olimpia II Grudziądz 2:1 Rol.Ko Konojady zobacz ›
12  2014-10-25 Grom Osie 1:2 Elana Toruń zobacz ›
12  2014-10-25 LTP Lubanie 2:1 Gopło Kruszwica zobacz ›
12  2014-10-25 Polonia Bydgoszcz 4:0 Flisak Złotoria zobacz ›
12  2014-10-25 Lech Rypin 2:1 Piast Złotniki Kujawskie zobacz ›
12  2014-10-25 Notecianka Pakość 2:1 Zawisza II Bydgoszcz zobacz ›
12  2014-10-25 Promień Kowalewo Pomorskie 0:3 Kujawianka Izbica Kujawska zobacz ›
13  2014-11-02 Orlęta Aleksandrów Kujawski 5:1 Promień Kowalewo Pomorskie zobacz ›
13  2014-11-02 Rol.Ko Konojady 2:1 Cuiavia Inowrocław zobacz ›
13  2014-11-02 Elana Toruń 3:0 Olimpia II Grudziądz zobacz ›
13  2014-11-02 Gopło Kruszwica 0:2 Grom Osie zobacz ›
13  2014-11-02 Flisak Złotoria 2:5 LTP Lubanie zobacz ›
13  2014-11-02 Piast Złotniki Kujawskie 4:1 Polonia Bydgoszcz zobacz ›
13  2014-11-02 Zawisza II Bydgoszcz 1:1 Lech Rypin zobacz ›
13  2014-11-02 Kujawianka Izbica Kujawska 1:3 Notecianka Pakość zobacz ›
14  2014-11-08 Promień Kowalewo Pomorskie 0:1 Notecianka Pakość zobacz ›
14  2014-11-08 Lech Rypin 3:3 Kujawianka Izbica Kujawska zobacz ›
14  2014-11-08 Polonia Bydgoszcz 4:1 Zawisza II Bydgoszcz zobacz ›
14  2014-11-08 LTP Lubanie 0:2 Piast Złotniki Kujawskie zobacz ›
14  2014-11-08 Grom Osie 0:0 Flisak Złotoria zobacz ›
14  2014-11-08 Olimpia II Grudziądz 12:0 Gopło Kruszwica zobacz ›
14  2014-11-08 Cuiavia Inowrocław 0:4 Elana Toruń zobacz ›
14  2014-11-08 Orlęta Aleksandrów Kujawski 4:2 Rol.Ko Konojady zobacz ›
15  2014-11-11 Rol.Ko Konojady 0:1 Promień Kowalewo Pomorskie zobacz ›
15  2014-11-11 Elana Toruń 6:0 Orlęta Aleksandrów Kujawski zobacz ›
15  2014-11-11 Gopło Kruszwica 0:4 Cuiavia Inowrocław zobacz ›
15  2014-11-11 Flisak Złotoria 2:2 Olimpia II Grudziądz zobacz ›
15  2014-11-11 Piast Złotniki Kujawskie 3:0 Grom Osie zobacz ›
15  2014-11-11 Zawisza II Bydgoszcz 6:1 LTP Lubanie zobacz ›
15  2014-11-11 Kujawianka Izbica Kujawska 4:1 Polonia Bydgoszcz zobacz ›
15  2014-11-11 Notecianka Pakość 3:1 Lech Rypin zobacz ›
16  Promień Kowalewo Pomorskie 0:4 Lech Rypin zobacz ›
16  Kujawianka Izbica Kujawska 2:1 LTP Lubanie zobacz ›
16  Zawisza II Bydgoszcz 1:4 Grom Osie zobacz ›
16  Piast Złotniki Kujawskie 4:0 Olimpia II Grudziądz zobacz ›
16  Flisak Złotoria 1:1 Cuiavia Inowrocław zobacz ›
16  Gopło Kruszwica 2:7 Orlęta Aleksandrów Kujawski zobacz ›
16  2014-11-15 Notecianka Pakość 4:3 Polonia Bydgoszcz zobacz ›
16  2014-11-15 Elana Toruń 3:0 Rol.Ko Konojady zobacz ›
17  Elana Toruń 5:0 Promień Kowalewo Pomorskie zobacz ›
17  Rol.Ko Konojady 4:1 Gopło Kruszwica zobacz ›
17  Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:0 Flisak Złotoria zobacz ›
17  Cuiavia Inowrocław 4:1 Piast Złotniki Kujawskie zobacz ›
17  Olimpia II Grudziądz 3:1 Zawisza II Bydgoszcz zobacz ›
17  Grom Osie 0:1 Kujawianka Izbica Kujawska zobacz ›
17  LTP Lubanie 1:1 Notecianka Pakość zobacz ›
17  Polonia Bydgoszcz 1:2 Lech Rypin zobacz ›
18  2015-03-28 Promień Kowalewo Pomorskie 3:1 Polonia Bydgoszcz zobacz ›
18  2015-03-28 Lech Rypin 1:2 LTP Lubanie zobacz ›
18  2015-03-28 Flisak Złotoria 1:2 Rol.Ko Konojady zobacz ›
18  2015-03-28 Piast Złotniki Kujawskie 1:0 Orlęta Aleksandrów Kujawski zobacz ›
18  2015-03-28 Notecianka Pakość 3:2 Grom Osie zobacz ›
18  2015-03-28 Kujawianka Izbica Kujawska 4:0 Olimpia II Grudziądz zobacz ›
18  2015-03-29 Zawisza II Bydgoszcz 1:3 Cuiavia Inowrocław zobacz ›
18  2015-04-01 Gopło Kruszwica 2:1 Elana Toruń zobacz ›
19  2015-04-04 Orlęta Aleksandrów Kujawski 2:0 Zawisza II Bydgoszcz zobacz ›
19  2015-04-04 Flisak Złotoria 0:1 Elana Toruń zobacz ›
19  2015-04-04 Gopło Kruszwica 1:4 Promień Kowalewo Pomorskie zobacz ›
19  2015-04-04 Cuiavia Inowrocław 2:2 Kujawianka Izbica Kujawska zobacz ›
19  2015-04-04 Olimpia II Grudziądz 1:2 Notecianka Pakość zobacz ›
19  2015-04-04 Grom Osie 2:0 Lech Rypin zobacz ›
19  2015-04-04 LTP Lubanie 0:1 Polonia Bydgoszcz zobacz ›
19  2015-04-04 Rol.Ko Konojady 4:0 Piast Złotniki Kujawskie zobacz ›
20  2015-04-11 Flisak Złotoria 3:1 Gopło Kruszwica zobacz ›
20  2015-04-11 Promień Kowalewo Pomorskie 1:1 LTP Lubanie zobacz ›
20  2015-04-11 Polonia Bydgoszcz 2:1 Grom Osie zobacz ›
20  2015-04-11 Piast Złotniki Kujawskie Elana Toruń 17:00
20  2015-04-11 Lech Rypin 4:3 Olimpia II Grudziądz zobacz ›
20  2015-04-11 Zawisza II Bydgoszcz 0:1 Rol.Ko Konojady zobacz ›
20  2015-04-11 Notecianka Pakość 1:1 Cuiavia Inowrocław zobacz ›
20  2015-04-11 Kujawianka Izbica Kujawska 4:1 Orlęta Aleksandrów Kujawski zobacz ›
21  2015-04-18 Grom Osie 3:1 LTP Lubanie zobacz ›
21  2015-04-18 Flisak Złotoria 2:1 Promień Kowalewo Pomorskie zobacz ›
21  2015-04-18 Olimpia II Grudziądz 4:2 Polonia Bydgoszcz zobacz ›
21  2015-04-18 Gopło Kruszwica 2:4 Piast Złotniki Kujawskie zobacz ›
21  2015-04-18 Elana Toruń 6:1 Zawisza II Bydgoszcz zobacz ›
21  2015-04-18 Cuiavia Inowrocław 2:0 Lech Rypin zobacz ›
21  2015-04-18 Rol.Ko Konojady 0:0 Kujawianka Izbica Kujawska zobacz ›
21  2015-04-19 Orlęta Aleksandrów Kujawski 2:0 Notecianka Pakość zobacz ›
22  2015-04-25 Piast Złotniki Kujawskie 0:0 Flisak Złotoria zobacz ›
22  2015-04-25 Promień Kowalewo Pomorskie 1:1 Grom Osie zobacz ›
22  2015-04-25 LTP Lubanie 3:0 Olimpia II Grudziądz zobacz ›
22  2015-04-25 Zawisza II Bydgoszcz Gopło Kruszwica 17:00
22  2015-04-25 Kujawianka Izbica Kujawska 3:1 Elana Toruń zobacz ›
22  2015-04-25 Polonia Bydgoszcz Cuiavia Inowrocław 17:00
22  2015-04-25 Lech Rypin 1:0 Orlęta Aleksandrów Kujawski zobacz ›
22  2015-04-25 Notecianka Pakość 0:2 Rol.Ko Konojady zobacz ›
23  2015-05-02 Piast Złotniki Kujawskie Promień Kowalewo Pomorskie 17:00
23  2015-05-02 Olimpia II Grudziądz Grom Osie 17:00
23  2015-05-02 Flisak Złotoria Zawisza II Bydgoszcz 17:00
23  2015-05-02 Cuiavia Inowrocław LTP Lubanie 17:00
23  2015-05-02 Orlęta Aleksandrów Kujawski Polonia Bydgoszcz 17:00
23  2015-05-02 Gopło Kruszwica Kujawianka Izbica Kujawska 17:00
23  2015-05-02 Elana Toruń Notecianka Pakość 17:00
23  2015-05-02 Rol.Ko Konojady Lech Rypin 17:00
24  2015-05-09 Zawisza II Bydgoszcz Piast Złotniki Kujawskie 17:00
24  2015-05-09 Promień Kowalewo Pomorskie LTP Lubanie 17:00
24  2015-05-09 Grom Osie Cuiavia Inowrocław 17:00
24  2015-05-09 Kujawianka Izbica Kujawska Flisak Złotoria 17:00
24  2015-05-09 Notecianka Pakość Elana Toruń 17:00
24  2015-05-09 LTP Lubanie Orlęta Aleksandrów Kujawski 17:00
24  2015-05-09 Polonia Bydgoszcz Rol.Ko Konojady 17:00
24  2015-05-09 Lech Rypin Elana Toruń 17:00
25  2015-05-16 Zawisza II Bydgoszcz Promień Kowalewo Pomorskie 17:00
25  2015-05-16 Cuiavia Inowrocław Olimpia II Grudziądz 17:00
25  2015-05-16 Piast Złotniki Kujawskie Kujawianka Izbica Kujawska 17:00
25  2015-05-16 Orlęta Aleksandrów Kujawski Grom Osie 17:00
25  2015-05-16 Rol.Ko Konojady LTP Lubanie 17:00
25  2015-05-16 Flisak Złotoria Notecianka Pakość 17:00
25  2015-05-16 Elana Toruń Polonia Bydgoszcz 17:00
25  2015-05-16 Gopło Kruszwica Lech Rypin 17:00
26  2015-05-23 Promień Kowalewo Pomorskie Cuiavia Inowrocław 17:00
26  2015-05-23 Kujawianka Izbica Kujawska Zawisza II Bydgoszcz 17:00
26  2015-05-23 Olimpia II Grudziądz Orlęta Aleksandrów Kujawski 17:00
26  2015-05-23 Notecianka Pakość Piast Złotniki Kujawskie 17:00
26  2015-05-23 Lech Rypin Flisak Złotoria 17:00
26  2015-05-23 Grom Osie Rol.Ko Konojady 17:00
26  2015-05-23 LTP Lubanie Elana Toruń 17:00
26  2015-05-23 Polonia Bydgoszcz Gopło Kruszwica 17:00
27  2015-05-30 Orlęta Aleksandrów Kujawski Cuiavia Inowrocław 17:00
27  2015-05-30 Kujawianka Izbica Kujawska Promień Kowalewo Pomorskie 17:00
27  2015-05-30 Rol.Ko Konojady Olimpia II Grudziądz 17:00
27  2015-05-30 Elana Toruń Grom Osie 17:00
27  2015-05-30 Piast Złotniki Kujawskie Lech Rypin 17:00
27  2015-05-30 Flisak Złotoria Polonia Bydgoszcz 17:00
27  2015-05-30 Gopło Kruszwica LTP Lubanie 17:00
27  2015-05-31 Zawisza II Bydgoszcz Notecianka Pakość 16:00
28  2015-06-06 Notecianka Pakość Kujawianka Izbica Kujawska 17:00
28  2015-06-06 Promień Kowalewo Pomorskie Orlęta Aleksandrów Kujawski 17:00
28  2015-06-06 Cuiavia Inowrocław Rol.Ko Konojady 17:00
28  2015-06-06 Lech Rypin Zawisza II Bydgoszcz 17:00
28  2015-06-06 Polonia Bydgoszcz Piast Złotniki Kujawskie 17:00
28  2015-06-06 Olimpia II Grudziądz Elana Toruń 17:00
28  2015-06-06 LTP Lubanie Flisak Złotoria 17:00
28  2015-06-06 Grom Osie Gopło Kruszwica 17:00
29  2015-06-13 Notecianka Pakość Promień Kowalewo Pomorskie 17:00
29  2015-06-13 Rol.Ko Konojady Orlęta Aleksandrów Kujawski 17:00
29  2015-06-13 Kujawianka Izbica Kujawska Lech Rypin 17:00
29  2015-06-13 Elana Toruń Cuiavia Inowrocław 17:00
29  2015-06-13 Gopło Kruszwica Olimpia II Grudziądz 17:00
29  2015-06-13 Zawisza II Bydgoszcz Polonia Bydgoszcz 17:00
29  2015-06-13 Piast Złotniki Kujawskie LTP Lubanie 17:00
29  2015-06-13 Flisak Złotoria Grom Osie 17:00
30  2015-06-20 Lech Rypin Notecianka Pakość 17:00
30  2015-06-20 Promień Kowalewo Pomorskie Rol.Ko Konojady 17:00
30  2015-06-20 Orlęta Aleksandrów Kujawski Elana Toruń 17:00
30  2015-06-20 Polonia Bydgoszcz Kujawianka Izbica Kujawska 17:00
30  2015-06-20 Cuiavia Inowrocław Gopło Kruszwica 17:00
30  2015-06-20 LTP Lubanie Zawisza II Bydgoszcz 17:00
30  2015-06-20 Olimpia II Grudziądz Flisak Złotoria 17:00
30  2015-06-20 Grom Osie Piast Złotniki Kujawskie 17:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2014-08-03 Zieloni Zalesie 0:4 Notecianka Pakość zobacz ›
---  2014-08-27 Dąb Barcin 0:4 Notecianka Pakość zobacz ›
---  2014-09-24 Chemik Bydgoszcz 4:3 Notecianka Pakość zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2014-07-16 Sparta Janowiec Wielkopolski 0:2 Notecianka Pakość zobacz ›
2014-07-23 Piast Kołodziejewo 3:5 Notecianka Pakość zobacz ›
2014-07-26 Szubinianka Szubin 0:5 Notecianka Pakość zobacz ›
2015-01-31 Notecianka Pakość 2:5 Unia Solec Kujawski zobacz ›
2015-02-07 Sparta Brodnica Notecianka Pakość 17:00
2015-02-14 Polonia Bydgoszcz 0:6 Notecianka Pakość zobacz ›
2015-02-21 Start Radziejów 1:3 Notecianka Pakość zobacz ›
2015-02-28 Notecianka Pakość 0:6 LKS Ślesin zobacz ›
2015-03-07 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 0:5 Notecianka Pakość zobacz ›
2015-03-13 Notecianka Pakość 1:3 Sparta Brodnica zobacz ›

Najbliższe spotkanie

Elana ToruńNotecianka Pakość
Elana Toruń   Notecianka Pakość
2015-05-02, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Ostatnie spotkanie

Notecianka PakośćRol.Ko Konojady
Notecianka Pakość 0:2 Rol.Ko Konojady
2015-04-25, 17:00:00
     

Najnowsza galeria

Notecianka - Grom Osie
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
Piast Złotniki Kujawskie 0:0 Flisak Złotoria
Promień Kowalewo Pomorskie 1:1 Grom Osie
LTP Lubanie 3:0 Olimpia II Grudziądz
Zawisza II Bydgoszcz Gopło Kruszwica
Kujawianka Izbica Kujawska 3:1 Elana Toruń
Polonia Bydgoszcz Cuiavia Inowrocław
Lech Rypin 1:0 Orlęta Aleksandrów Kujawski
Notecianka Pakość 0:2 Rol.Ko Konojady

Facebook