Notecianka Pakość - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Włocłavia Włocławek - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 0:2
  • Chełminianka Chełmno - Orlęta Aleksandrów Kujawski
  • Piast Złotniki Kujawskie - Zawisza II Bydgoszcz 3:0
  • Lech Rypin - Pogoń Mogilno 1:2
  • Rol.Ko Konojady - Promień Kowalewo Pomorskie 2:0
  • Chemik Bydgoszcz - Łokietek Brześć Kujawski 4:1
  • Unia Solec Kujawski - Notecianka Pakość 0:2
  • Cuiavia Inowrocław - Sadownik Waganiec 1:2
  •        

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 507, wczoraj: 430
ogółem: 1 556 569

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyny

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2015-08-08 Rol.Ko Konojady 4:0 Lech Rypin zobacz ›
2015-08-08 Chemik Bydgoszcz 3:1 Piast Złotniki Kujawskie zobacz ›
2015-08-08 Unia Solec Kujawski 5:1 Chełminianka Chełmno zobacz ›
2015-08-08 Cuiavia Inowrocław 2:0 Włocłavia Włocławek zobacz ›
2015-08-08 Sadownik Waganiec 0:1 Orlęta Aleksandrów Kujawski zobacz ›
2015-08-08 Łokietek Brześć Kujawski 1:3 Pogoń Mogilno zobacz ›
2015-08-08 Promień Kowalewo Pomorskie 0:6 Naprzód Jabłonowo Pomorskie zobacz ›
2015-08-09 Notecianka Pakość 1:4 Zawisza II Bydgoszcz zobacz ›
2015-08-15 Promień Kowalewo Pomorskie 2:4 Łokietek Brześć Kujawski zobacz ›
2015-08-15 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2:2 Lech Rypin zobacz ›
2015-08-15 Chełminianka Chełmno 1:4 Chemik Bydgoszcz zobacz ›
2015-08-15 Pogoń Mogilno 1:1 Notecianka Pakość zobacz ›
2015-08-15 Zawisza II Bydgoszcz 4:3 Sadownik Waganiec zobacz ›
2015-08-15 Włocłavia Włocławek 1:6 Unia Solec Kujawski zobacz ›
2015-08-15 Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:1 Cuiavia Inowrocław zobacz ›
2015-08-15 Piast Złotniki Kujawskie 2:1 Rol.Ko Konojady zobacz ›
2015-08-22 Lech Rypin 3:3 Piast Złotniki Kujawskie zobacz ›
2015-08-22 Łokietek Brześć Kujawski 0:2 Naprzód Jabłonowo Pomorskie zobacz ›
2015-08-22 Rol.Ko Konojady 3:1 Chełminianka Chełmno zobacz ›
2015-08-22 Sadownik Waganiec 1:1 Pogoń Mogilno zobacz ›
2015-08-22 Chemik Bydgoszcz 2:1 Włocłavia Włocławek zobacz ›
2015-08-22 Cuiavia Inowrocław 0:1 Zawisza II Bydgoszcz zobacz ›
2015-08-22 Unia Solec Kujawski 4:2 Orlęta Aleksandrów Kujawski zobacz ›
2015-08-23 Notecianka Pakość 3:1 Promień Kowalewo Pomorskie zobacz ›
2015-08-29 Włocłavia Włocławek 2:3 Rol.Ko Konojady zobacz ›
2015-08-29 Łokietek Brześć Kujawski 3:5 Notecianka Pakość zobacz ›
2015-08-29 Promień Kowalewo Pomorskie 1:1 Sadownik Waganiec zobacz ›
2015-08-29 Chełminianka Chełmno 2:1 Lech Rypin zobacz ›
2015-08-29 Pogoń Mogilno 1:0 Cuiavia Inowrocław zobacz ›
2015-08-29 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2:1 Piast Złotniki Kujawskie zobacz ›
2015-08-30 Orlęta Aleksandrów Kujawski 2:3 Chemik Bydgoszcz zobacz ›
2015-08-30 Zawisza II Bydgoszcz 2:4 Unia Solec Kujawski zobacz ›
2015-09-05 Notecianka Pakość 2:2 Naprzód Jabłonowo Pomorskie zobacz ›
2015-09-05 Piast Złotniki Kujawskie 1:2 Chełminianka Chełmno zobacz ›
2015-09-05 Lech Rypin 4:0 Włocłavia Włocławek zobacz ›
2015-09-05 Sadownik Waganiec 1:2 Łokietek Brześć Kujawski zobacz ›
2015-09-05 Cuiavia Inowrocław 2:0 Promień Kowalewo Pomorskie zobacz ›
2015-09-05 Rol.Ko Konojady 1:0 Orlęta Aleksandrów Kujawski zobacz ›
2015-09-05 Chemik Bydgoszcz 1:0 Zawisza II Bydgoszcz zobacz ›
2015-09-05 Unia Solec Kujawski 3:0 Pogoń Mogilno zobacz ›
2015-09-12 Orlęta Aleksandrów Kujawski 3:0 Lech Rypin zobacz ›
2015-09-12 Promień Kowalewo Pomorskie 2:2 Unia Solec Kujawski zobacz ›
2015-09-12 Włocłavia Włocławek 0:3 Piast Złotniki Kujawskie zobacz ›
2015-09-12 Łokietek Brześć Kujawski 3:0 Cuiavia Inowrocław zobacz ›
2015-09-12 Notecianka Pakość 0:1 Sadownik Waganiec zobacz ›
2015-09-12 Pogoń Mogilno 0:2 Chemik Bydgoszcz zobacz ›
2015-09-12 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2:1 Chełminianka Chełmno zobacz ›
2015-09-13 Zawisza II Bydgoszcz 2:0 Rol.Ko Konojady zobacz ›
2015-09-19 Sadownik Waganiec 1:3 Naprzód Jabłonowo Pomorskie zobacz ›
2015-09-19 Chełminianka Chełmno 5:1 Włocłavia Włocławek zobacz ›
2015-09-19 Cuiavia Inowrocław 5:2 Notecianka Pakość zobacz ›
2015-09-19 Piast Złotniki Kujawskie 1:2 Orlęta Aleksandrów Kujawski zobacz ›
2015-09-19 Lech Rypin 2:1 Zawisza II Bydgoszcz zobacz ›
2015-09-19 Unia Solec Kujawski 4:0 Łokietek Brześć Kujawski zobacz ›
2015-09-19 Chemik Bydgoszcz 3:0 Promień Kowalewo Pomorskie zobacz ›
2015-09-19 Rol.Ko Konojady 2:1 Pogoń Mogilno zobacz ›
2015-09-26 Sadownik Waganiec 0:1 Cuiavia Inowrocław zobacz ›
2015-09-26 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 3:0 Włocłavia Włocławek zobacz ›
2015-09-26 Notecianka Pakość 5:2 Unia Solec Kujawski zobacz ›
2015-09-26 Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:2 Chełminianka Chełmno zobacz ›
2015-09-26 Łokietek Brześć Kujawski 0:6 Chemik Bydgoszcz zobacz ›
2015-09-26 Zawisza II Bydgoszcz 0:2 Piast Złotniki Kujawskie zobacz ›
2015-09-26 Pogoń Mogilno Lech Rypin 17:00
2015-09-26 Promień Kowalewo Pomorskie 3:6 Rol.Ko Konojady zobacz ›
2015-10-03 Cuiavia Inowrocław 1:1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie zobacz ›
2015-10-03 Włocłavia Włocławek 0:3 Orlęta Aleksandrów Kujawski zobacz ›
2015-10-03 Unia Solec Kujawski 6:0 Sadownik Waganiec zobacz ›
2015-10-03 Chełminianka Chełmno 5:0 Zawisza II Bydgoszcz zobacz ›
2015-10-03 Piast Złotniki Kujawskie 0:0 Pogoń Mogilno zobacz ›
2015-10-03 Lech Rypin 2:1 Promień Kowalewo Pomorskie zobacz ›
2015-10-03 Chemik Bydgoszcz 2:2 Notecianka Pakość zobacz ›
2015-10-04 Rol.Ko Konojady 3:0 Łokietek Brześć Kujawski zobacz ›
10  2015-10-10 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1:0 Orlęta Aleksandrów Kujawski zobacz ›
10  2015-10-10 Zawisza II Bydgoszcz 6:2 Włocłavia Włocławek zobacz ›
10  2015-10-10 Pogoń Mogilno 1:0 Chełminianka Chełmno zobacz ›
10  2015-10-10 Promień Kowalewo Pomorskie 3:2 Piast Złotniki Kujawskie zobacz ›
10  2015-10-10 Łokietek Brześć Kujawski 3:3 Lech Rypin zobacz ›
10  2015-10-10 Notecianka Pakość 0:2 Rol.Ko Konojady zobacz ›
10  2015-10-10 Cuiavia Inowrocław 3:1 Unia Solec Kujawski zobacz ›
10  2015-10-10 Chemik Bydgoszcz 4:1 Sadownik Waganiec zobacz ›
11  2015-10-17 Unia Solec Kujawski 1:1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie zobacz ›
11  2015-10-17 Orlęta Aleksandrów Kujawski 0:0 Zawisza II Bydgoszcz zobacz ›
11  2015-10-17 Chemik Bydgoszcz 2:0 Cuiavia Inowrocław zobacz ›
11  2015-10-17 Włocłavia Włocławek 0:3 Pogoń Mogilno zobacz ›
11  2015-10-17 Rol.Ko Konojady 2:0 Sadownik Waganiec zobacz ›
11  2015-10-17 Chełminianka Chełmno 9:0 Promień Kowalewo Pomorskie zobacz ›
11  2015-10-17 Lech Rypin 4:2 Notecianka Pakość zobacz ›
11  2015-10-17 Piast Złotniki Kujawskie 1:1 Łokietek Brześć Kujawski zobacz ›
12  2015-10-24 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1:1 Zawisza II Bydgoszcz zobacz ›
12  2015-10-24 Unia Solec Kujawski 1:0 Chemik Bydgoszcz zobacz ›
12  2015-10-24 Pogoń Mogilno 3:1 Orlęta Aleksandrów Kujawski zobacz ›
12  2015-10-24 Cuiavia Inowrocław 1:0 Rol.Ko Konojady zobacz ›
12  2015-10-24 Promień Kowalewo Pomorskie 1:2 Włocłavia Włocławek zobacz ›
12  2015-10-24 Sadownik Waganiec 2:2 Lech Rypin zobacz ›
12  2015-10-24 Notecianka Pakość 2:3 Piast Złotniki Kujawskie zobacz ›
12  2015-10-24 Łokietek Brześć Kujawski 1:2 Chełminianka Chełmno zobacz ›
13  2015-10-30 Włocłavia Włocławek 0:2 Łokietek Brześć Kujawski zobacz ›
13  2015-10-31 Zawisza II Bydgoszcz 5:1 Pogoń Mogilno zobacz ›
13  2015-10-31 Chemik Bydgoszcz 5:1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie zobacz ›
13  2015-10-31 Orlęta Aleksandrów Kujawski 6:1 Promień Kowalewo Pomorskie zobacz ›
13  2015-10-31 Rol.Ko Konojady 2:2 Unia Solec Kujawski zobacz ›
13  2015-10-31 Lech Rypin 5:2 Cuiavia Inowrocław zobacz ›
13  2015-10-31 Chełminianka Chełmno 2:6 Notecianka Pakość zobacz ›
13  2015-10-31 Piast Złotniki Kujawskie 4:2 Sadownik Waganiec zobacz ›
14  2015-11-07 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 0:2 Pogoń Mogilno zobacz ›
14  2015-11-07 Chemik Bydgoszcz 1:2 Rol.Ko Konojady zobacz ›
14  2015-11-07 Promień Kowalewo Pomorskie 0:2 Zawisza II Bydgoszcz zobacz ›
14  2015-11-07 Unia Solec Kujawski 3:0 Lech Rypin zobacz ›
14  2015-11-07 Łokietek Brześć Kujawski 5:4 Orlęta Aleksandrów Kujawski zobacz ›
14  2015-11-07 Cuiavia Inowrocław 3:0 Piast Złotniki Kujawskie zobacz ›
14  2015-11-07 Sadownik Waganiec 1:1 Chełminianka Chełmno zobacz ›
14  2015-11-07 Notecianka Pakość 4:2 Włocłavia Włocławek zobacz ›
15  2015-11-11 Pogoń Mogilno 9:0 Promień Kowalewo Pomorskie zobacz ›
15  2015-11-11 Rol.Ko Konojady 5:0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie zobacz ›
15  2015-11-11 Zawisza II Bydgoszcz 1:0 Łokietek Brześć Kujawski zobacz ›
15  2015-11-11 Lech Rypin 3:2 Chemik Bydgoszcz zobacz ›
15  2015-11-11 Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:2 Notecianka Pakość zobacz ›
15  2015-11-11 Piast Złotniki Kujawskie 0:0 Unia Solec Kujawski zobacz ›
15  2015-11-11 Włocłavia Włocławek 0:4 Sadownik Waganiec zobacz ›
15  2015-11-11 Chełminianka Chełmno 4:0 Cuiavia Inowrocław zobacz ›
16  2015-11-14 Lech Rypin 1:5 Rol.Ko Konojady zobacz ›
16  2015-11-14 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 3:0 Promień Kowalewo Pomorskie zobacz ›
16  2015-11-14 Piast Złotniki Kujawskie 2:1 Chemik Bydgoszcz zobacz ›
16  2015-11-14 Pogoń Mogilno 5:2 Łokietek Brześć Kujawski zobacz ›
16  2015-11-14 Zawisza II Bydgoszcz 1:1 Notecianka Pakość zobacz ›
16  2015-11-14 Chełminianka Chełmno 1:2 Unia Solec Kujawski zobacz ›
16  2015-11-14 Orlęta Aleksandrów Kujawski 4:2 Sadownik Waganiec zobacz ›
16  2015-11-14 Włocłavia Włocławek 0:4 Cuiavia Inowrocław zobacz ›
17  2016-03-19 Łokietek Brześć Kujawski 3:0 Promień Kowalewo Pomorskie zobacz ›
17  2016-03-19 Lech Rypin 3:1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie zobacz ›
17  2016-03-19 Rol.Ko Konojady 1:1 Piast Złotniki Kujawskie zobacz ›
17  2016-03-19 Sadownik Waganiec 3:0 Zawisza II Bydgoszcz zobacz ›
17  2016-03-19 Chemik Bydgoszcz 3:0 Chełminianka Chełmno zobacz ›
17  2016-03-19 Cuiavia Inowrocław 1:2 Orlęta Aleksandrów Kujawski zobacz ›
17  2016-03-19 Unia Solec Kujawski 2:0 Włocłavia Włocławek zobacz ›
17  2016-03-20 Notecianka Pakość 3:0 Pogoń Mogilno zobacz ›
18  2016-03-26 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2:1 Łokietek Brześć Kujawski zobacz ›
18  2016-03-26 Promień Kowalewo Pomorskie 1:4 Notecianka Pakość zobacz ›
18  2016-03-26 Pogoń Mogilno 4:0 Sadownik Waganiec zobacz ›
18  2016-03-26 Zawisza II Bydgoszcz 1:2 Cuiavia Inowrocław zobacz ›
18  2016-03-26 Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:2 Unia Solec Kujawski zobacz ›
18  2016-03-26 Chełminianka Chełmno 0:2 Rol.Ko Konojady zobacz ›
18  2016-03-26 Piast Złotniki Kujawskie 1:0 Lech Rypin zobacz ›
18  2016-04-06 Włocłavia Włocławek 0:8 Chemik Bydgoszcz zobacz ›
19  2016-04-02 Piast Złotniki Kujawskie 1:1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie zobacz ›
19  2016-04-02 Lech Rypin 4:1 Chełminianka Chełmno zobacz ›
19  2016-04-02 Rol.Ko Konojady 8:0 Włocłavia Włocławek zobacz ›
19  2016-04-02 Chemik Bydgoszcz 1:0 Orlęta Aleksandrów Kujawski zobacz ›
19  2016-04-02 Cuiavia Inowrocław 3:1 Pogoń Mogilno zobacz ›
19  2016-04-02 Sadownik Waganiec 1:1 Promień Kowalewo Pomorskie zobacz ›
19  2016-04-03 Unia Solec Kujawski 2:0 Zawisza II Bydgoszcz zobacz ›
19  2016-04-03 Notecianka Pakość 5:1 Łokietek Brześć Kujawski zobacz ›
20  2016-04-08 Łokietek Brześć Kujawski 1:1 Sadownik Waganiec zobacz ›
20  2016-04-09 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2:0 Notecianka Pakość zobacz ›
20  2016-04-09 Promień Kowalewo Pomorskie 0:0 Cuiavia Inowrocław zobacz ›
20  2016-04-09 Pogoń Mogilno 1:1 Unia Solec Kujawski zobacz ›
20  2016-04-09 Zawisza II Bydgoszcz 0:3 Chemik Bydgoszcz zobacz ›
20  2016-04-09 Orlęta Aleksandrów Kujawski 2:3 Rol.Ko Konojady zobacz ›
20  2016-04-09 Włocłavia Włocławek 0:2 Lech Rypin zobacz ›
20  2016-04-09 Chełminianka Chełmno 2:0 Piast Złotniki Kujawskie zobacz ›
21  2016-04-16 Chełminianka Chełmno 0:3 Naprzód Jabłonowo Pomorskie zobacz ›
21  2016-04-16 Piast Złotniki Kujawskie 5:0 Włocłavia Włocławek zobacz ›
21  2016-04-16 Lech Rypin 0:1 Orlęta Aleksandrów Kujawski zobacz ›
21  2016-04-16 Rol.Ko Konojady 4:0 Zawisza II Bydgoszcz zobacz ›
21  2016-04-16 Chemik Bydgoszcz 0:0 Pogoń Mogilno zobacz ›
21  2016-04-16 Unia Solec Kujawski 2:0 Promień Kowalewo Pomorskie zobacz ›
21  2016-04-16 Cuiavia Inowrocław 1:1 Łokietek Brześć Kujawski zobacz ›
21  2016-04-16 Sadownik Waganiec 2:1 Notecianka Pakość zobacz ›
22  2016-04-23 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1:1 Sadownik Waganiec zobacz ›
22  2016-04-23 Łokietek Brześć Kujawski 0:2 Unia Solec Kujawski zobacz ›
22  2016-04-23 Promień Kowalewo Pomorskie 1:4 Chemik Bydgoszcz zobacz ›
22  2016-04-23 Pogoń Mogilno 0:1 Rol.Ko Konojady zobacz ›
22  2016-04-23 Orlęta Aleksandrów Kujawski 4:1 Piast Złotniki Kujawskie zobacz ›
22  2016-04-23 Włocłavia Włocławek 0:3 Chełminianka Chełmno zobacz ›
22  2016-04-24 Notecianka Pakość 2:3 Cuiavia Inowrocław zobacz ›
22  2016-04-24 Zawisza II Bydgoszcz 1:0 Lech Rypin zobacz ›
23  2016-04-30 Włocłavia Włocławek 0:2 Naprzód Jabłonowo Pomorskie zobacz ›
23  2016-04-30 Piast Złotniki Kujawskie 3:0 Zawisza II Bydgoszcz zobacz ›
23  2016-04-30 Lech Rypin 1:2 Pogoń Mogilno zobacz ›
23  2016-04-30 Rol.Ko Konojady 2:0 Promień Kowalewo Pomorskie zobacz ›
23  2016-04-30 Chemik Bydgoszcz 4:1 Łokietek Brześć Kujawski zobacz ›
23  2016-04-30 Unia Solec Kujawski 0:2 Notecianka Pakość zobacz ›
23  2016-05-01 Cuiavia Inowrocław 1:2 Sadownik Waganiec zobacz ›
23  2016-06-01 Chełminianka Chełmno Orlęta Aleksandrów Kujawski 16:00
24  2016-05-07 Naprzód Jabłonowo Pomorskie Cuiavia Inowrocław 17:00
24  2016-05-07 Sadownik Waganiec Unia Solec Kujawski 17:00
24  2016-05-07 Łokietek Brześć Kujawski Rol.Ko Konojady 17:00
24  2016-05-07 Promień Kowalewo Pomorskie Lech Rypin 17:00
24  2016-05-07 Pogoń Mogilno Piast Złotniki Kujawskie 17:00
24  2016-05-07 Orlęta Aleksandrów Kujawski Włocłavia Włocławek 17:00
24  2016-05-08 Notecianka Pakość Chemik Bydgoszcz 13:00
24  2016-05-08 Zawisza II Bydgoszcz Chełminianka Chełmno 16:00
25  2016-05-14 Orlęta Aleksandrów Kujawski Naprzód Jabłonowo Pomorskie 17:00
25  2016-05-14 Włocłavia Włocławek Włocłavia Włocławek 17:00
25  2016-05-14 Chełminianka Chełmno Pogoń Mogilno 16:00
25  2016-05-14 Piast Złotniki Kujawskie Promień Kowalewo Pomorskie 17:00
25  2016-05-14 Lech Rypin Łokietek Brześć Kujawski 17:00
25  2016-05-14 Rol.Ko Konojady Notecianka Pakość 15:00
25  2016-05-14 Sadownik Waganiec Chemik Bydgoszcz 17:00
25  2016-05-14 Unia Solec Kujawski Cuiavia Inowrocław 13:00
26  2016-05-20 Łokietek Brześć Kujawski Piast Złotniki Kujawskie 18:00
26  2016-05-21 Naprzód Jabłonowo Pomorskie Unia Solec Kujawski 17:00
26  2016-05-21 Cuiavia Inowrocław Chemik Bydgoszcz 17:00
26  2016-05-21 Sadownik Waganiec Rol.Ko Konojady 17:00
26  2016-05-21 Promień Kowalewo Pomorskie Chełminianka Chełmno 17:00
26  2016-05-21 Pogoń Mogilno Włocłavia Włocławek 17:00
26  2016-05-22 Notecianka Pakość Lech Rypin 13:00
26  2016-05-22 Zawisza II Bydgoszcz Orlęta Aleksandrów Kujawski 16:00
27  2016-05-28 Orlęta Aleksandrów Kujawski Pogoń Mogilno 17:00
27  2016-05-28 Włocłavia Włocławek Promień Kowalewo Pomorskie 17:00
27  2016-05-28 Chełminianka Chełmno Łokietek Brześć Kujawski 16:00
27  2016-05-28 Piast Złotniki Kujawskie Notecianka Pakość 17:00
27  2016-05-28 Lech Rypin Sadownik Waganiec 17:00
27  2016-05-28 Rol.Ko Konojady Cuiavia Inowrocław 15:00
27  2016-05-28 Chemik Bydgoszcz Unia Solec Kujawski 12:00
27  2016-05-29 Zawisza II Bydgoszcz Naprzód Jabłonowo Pomorskie 16:00
28  2016-06-03 Łokietek Brześć Kujawski Włocłavia Włocławek 17:00
28  2016-06-04 Naprzód Jabłonowo Pomorskie Chemik Bydgoszcz 17:00
28  2016-06-04 Unia Solec Kujawski Rol.Ko Konojady 17:00
28  2016-06-04 Cuiavia Inowrocław Lech Rypin 17:00
28  2016-06-04 Sadownik Waganiec Piast Złotniki Kujawskie 17:00
28  2016-06-04 Pogoń Mogilno Włocłavia Włocławek 17:00
28  2016-06-05 Notecianka Pakość Chełminianka Chełmno 17:00
28  2016-06-05 Promień Kowalewo Pomorskie Orlęta Aleksandrów Kujawski 17:00
29  2016-06-11 Pogoń Mogilno Naprzód Jabłonowo Pomorskie 17:00
29  2016-06-11 Zawisza II Bydgoszcz Promień Kowalewo Pomorskie 17:00
29  2016-06-11 Orlęta Aleksandrów Kujawski Łokietek Brześć Kujawski 17:00
29  2016-06-11 Włocłavia Włocławek Notecianka Pakość 17:00
29  2016-06-11 Chełminianka Chełmno Sadownik Waganiec 17:00
29  2016-06-11 Piast Złotniki Kujawskie Cuiavia Inowrocław 17:00
29  2016-06-11 Lech Rypin Unia Solec Kujawski 17:00
29  2016-06-11 Rol.Ko Konojady Chemik Bydgoszcz 17:00
30  2016-06-18 Naprzód Jabłonowo Pomorskie Rol.Ko Konojady 17:00
30  2016-06-18 Chemik Bydgoszcz Lech Rypin 17:00
30  2016-06-18 Unia Solec Kujawski Orlęta Aleksandrów Kujawski 17:00
30  2016-06-18 Cuiavia Inowrocław Chełminianka Chełmno 17:00
30  2016-06-18 Sadownik Waganiec Włocłavia Włocławek 17:00
30  2016-06-18 Notecianka Pakość Orlęta Aleksandrów Kujawski 17:00
30  2016-06-18 Łokietek Brześć Kujawski Zawisza II Bydgoszcz 17:00
30  2016-06-18 Promień Kowalewo Pomorskie Pogoń Mogilno 17:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2015-08-02 Kolorowi Krusza Zamkowa 0:5 Notecianka Pakość zobacz ›
---  2015-08-26 Dąb Barcin 2:5 Notecianka Pakość zobacz ›
---  2015-09-15 Szubinianka Szubin 1:2 Notecianka Pakość zobacz ›
---  2016-03-10 Piast Złotniki Kujawskie 3:0 Notecianka Pakość zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2015-07-17 Sparta Janowiec Wielkopolski 2:4 Notecianka Pakość zobacz ›
2015-07-29 Gopło Kruszwica 1:1 Notecianka Pakość zobacz ›
2016-02-06 Kujawianka Strzelno 0:3 Notecianka Pakość zobacz ›
2016-02-13 Gopło Kruszwica 2:1 Notecianka Pakość zobacz ›
2016-02-17 Zjednoczeni Trzemeszno 1:3 Notecianka Pakość zobacz ›
2016-02-20 Start Radziejów 3:1 Notecianka Pakość zobacz ›
2016-02-27 Elana Toruń 9:1 Notecianka Pakość zobacz ›
2016-03-05 Szubinianka Szubin Notecianka Pakość 10:00

Najbliższe spotkanie

Notecianka PakośćChemik Bydgoszcz
Notecianka Pakość   Chemik Bydgoszcz
2016-05-08, 13:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Unia Solec KujawskiNotecianka Pakość
Unia Solec Kujawski 0:2 Notecianka Pakość
2016-04-30, 13:00:00
     

Najnowsza galeria

Flisak Złotoria - Notecianka Pakość
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 23
Włocłavia Włocławek 0:2 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Chełminianka Chełmno Orlęta Aleksandrów Kujawski
Piast Złotniki Kujawskie 3:0 Zawisza II Bydgoszcz
Lech Rypin 1:2 Pogoń Mogilno
Rol.Ko Konojady 2:0 Promień Kowalewo Pomorskie
Chemik Bydgoszcz 4:1 Łokietek Brześć Kujawski
Unia Solec Kujawski 0:2 Notecianka Pakość
Cuiavia Inowrocław 1:2 Sadownik Waganiec

Facebook