PACIO sponsorem tytularnym Notecianki Pakość!

• autor: redakcja, 2017-07-15 10:00

Miło nam poinformować, iż do dnia 2 lipca sponsorem tytularnym Klubu została firma PACIO Pana Mateusza Paciorka. Od tego sezonu wszystkie nasze drużyny będą występowały pod nazwą Notecianka PACIO Pakość. Firma Pana Mateusza od kilku lat sponsoruje już nasz klub, lecz od tego sezonu firma zdecydował się na sponsoring tytularny klubu. Panu Mateuszowi dziękujemy za zaufanie i sponsoring naszych zespołów.

Gopło Kruszwica ostatnim sparingpartnerem!

• autor: redakcja, 2017-07-27 21:46

Występujący od tego sezonu w V lidze zespół Gopła Kruszwica będzie ostatnim przeciwnikiem Notecianki Pakość przed rozpoczęciem sezonu 2017/2018. Z zespołem Gopła w poprzednim sezonie spotkaliśmy się dwa razy w ramach rozgrywek IV ligi. W pierwszym meczu rozgrywanym w Kruszwicy nasz zespół pokonał Gopło 2-0 po bramkach Bartłomieja Delekty oraz Michała Szota. Natomiast w drugim spotkaniu lepsi okazali się zawodnicy z Kruszwicy, którzy wygrali w Pakości 2-1. Honorowe trafienie dla naszego zespołu w tamtym spotkaniu zaliczył Dariusz Swojnóg. Jutrzejsze spotkanie rozegrane zostanie na stadionie w Kruszwicy, początek o godzinie 18.00

Z Gopłem Kruszwica w piątek!

• autor: redakcja, 2017-07-24 17:39

W piątek 28 lipca o godzinie 18.00 a nie jak wcześniej informowaliśmy w sobotę 29 lipca rozegramy drugi a zarazem ostatni sparing przed wznowieniem rozgrywek. Przeciwnikiem podopiecznych Mirosława Milewskiego będzie Gopło Kruszwica. Mecz rozegrany zostanie na boisku w Kruszwicy.

Zagłębie rozgromione

• autor: kaleczek, 2017-07-19 20:50

W rozegranym dziś meczu sparingowym Notecianka Pakość rozgromiła Zagłębie Piechcin 10-1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: 3x zawodnik testowany 2, 2x zawodnik testowany 1, 2x Adam Bujak, Mikołaj Bednarek, Michał Szot oraz Patryk Strauchman.

Terminarz na jesień!

• autor: redakcja, 2017-07-15 09:43

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz na nadchodzący sezon. Pierwszy mecz w sezonie 2017/2018 Notecianka rozegra w weekend 5/6 sierpnia w Chełmnie, gdzie podejmie Chełminiankę. Inauguracja sezonu w Pakości nastąpi w weekend 12/13 sierpnia, kiedy do Pakości zawita zespół Orląt. Pierwsze derby powiatu Inowrocławskiego rozegramy z Cuiavią Inowrocław. Mecz rozegrany zostanie w weekend 21/22 listopada w Pakości. Pełen terminarz poniżej!

Przygotowania rozpoczniemy w środę!

• autor: kaleczek, 2017-07-10 19:07

W najbliższą środę o godzinie 18.00 przygotowania do rozgrywek IV ligi rozpoczną zawodnicy Notecianki Pakość. W ramach przygotowań nasi zawodnicy rozegrają trzy sparingi. Pierwszy sparing rozegrany zostanie w najbliższą sobotę w Pakości z Dębem Barcin. Drugi przeciwnik jest jeszcze w stanie ustalania ( jeśli tylko wszystko zostanie załatwione, poinformujemy na stronie kto będzie drugim sparingpartnerem ). Ostatnim przeciwnikiem przed startem rozgrywek będzie Gopło Kruszwica. Mecz rozegrany zostanie w Kruszwicy 28 lipca. Dokładne godziny również podamy w osobnym komunikacie.

Podsumowanie sezonu: Seniorzy

• autor: kaleczek, 2017-07-08 14:20

Tegoroczny sezon w IV lidze nasz zespół nie może zaliczyć do udanych. Do ostatniej kolejki drużyna Notecianki walczyła o utrzymanie, dopiero decyzją KPZPN, która powiększyła IV ligę do 18 zespołów nasz zespół utrzymał ligowy byt. Poniżej statystyczne podsumowanie sezonu.

• autor: redakcja, 2017-07-08 14:02

Dnia 18 czerwca 2017 r. na Stadionie Miejskim w Pakości odbył się I Memoriał piłkarski im. Eugeniusza Bednarka. Celem turnieju było aktywne/sportowe upamiętnienie osoby trenera Eugeniusza Bednarka oraz promocja sprawności ruchowej dzieci w piłkarskich kategoriach wiekowych U-10 i U-13.

Gopło KruszwicaNotecianka Pakość
Gopło Kruszwica   Notecianka Pakość