Mamy utrzymanie!

• autor: fotograf, 2011-06-04 23:37

Świetna pierwsza połowa i gol z rzutu karnego Dariusza Słupskiego dał Noteciance utrzymanie w III lidze. Dzięki temu zwycięstwu podobnie jak jesienią nasz zespół przełamał złą serie.

Do tego meczu Notecianka podeszła niezwykle zmotywowana co na pewno każdy kibic dostrzegł. Nasz zespół walczył o każdą piłkę a efektem tego była przewaga Notecianki w pierwszej części meczu, która praktycznie nie schodziła z połówki rywala. Po kwadransie gry mieliśmy pierwszą bramkę. Dariusz Słupski ruszył lewą stroną i został sfaulowany z polu karnym a sędzia bez wahania wskazał na "11" metr. Do piłki podszedł sam poszkodowany i otworzył wynik meczu. Notecianka poszła za ciosem i stwarzała sobie wiele dogodnych okazji na gola jednak szczęścia nie mieli m. in. Krzysztof Misiąg czy Ariel Jastrzembski. W kontrowersyjnej sytuacji, kiedy to w polu karych ewidentnie faulowany był Kamil Niedźwiedź arbiter nakazał grać dalej. Bramkowe akcje Górnika w pierwszej części kończyły się głownie niecelnymi strzałami. Po przerwie więcej z gry mieli goście i do końca meczu zgromadzenie kibice Notecianki nie mogli być pewni zwycięstwa swojej drużyny.  Po jednej z akcji zawodnik z Konina trafił w słupek a przy kilku kolejnych piłka dosłownie o centymetry mijała bramkę strzeżoną przez Marcina Ciesielskiego. Mimo czterech dokonanych zmian Notecianka opadała z sił i oddawała pole gry gościom, ale na całe szczęście wynik nie uległ już zmianie i Notecianka wygrała to spotkanie a efektem tego jest utrzymanie w III lidze.

Skład:

Marcin Ciesielski - Łukasz Gac, Ariel Jastrzembski, Bartłomiej Delekta, Karol Schumacher - Mikołaj Goczkowski (80. Dawid Jastrzębski), Michał Nadolski, Krzysztof Misiąg, Kamil Kala (76. Michał Szot) - Dariusz Słupski (61. Roger Babiarz), Kamil Niedźwiedź (67. Erwin Woźniak)

W rezerwie pozostali: Paweł Krajewski, Karol Fortuna, Patryk Łechtański

Ostatnie spotkanie Notecianka rozegra w sobotę tj. 11.06.2011 w Kobylinie z miejscowym Piastem. Teraz pozostała walka o jak najwyższe miejsce w ligowej tabeli.

Pozostałe spotkania XXIX kolejki:

Mieszko Gniezno - Lubuszanin Trzcianka   0:1

Unia Janikowo - Unia Solec Kujawski   1:1

Victoria Koronowo - Calisia Kalisz   1:0

Polonia 1912 Leszno - Chemik Bydgoszcz   0:3

Lech Rypin - Wda Świecie   2:0

Unia Swarzędz - Piast Kobylin   0:2

GKS Dopiewo - Włocłavia Włocławek   4:1

Drużyny młodzieżowe:

Juniorzy starsi:

Notecianka Pakość - Sparta Janowiec Wielkopolski   5:1

bramki: Michał Dudek 3, Patryk Łechtański, Mateusz Waszak

Trampkarze:

Burza Nowa Wieś Wielka - Notecianka Pakość   0:8

bramki: Daniel Stankiewicz 4, Norbert Rościszewski 2, Kamil Trawka, Fabian Sudoł

Młodzicy:

Notecianka Pakość - Noteć Inowrocław   2:2

bramki: Mirosław Walentowicz, Norbert Rościszewski

autor: ~Maciej 2011-06-05 09:41:51

avatar Tak grający zespół jak w pierwszej połowie chciałbym oglądać zawsze.

autor: ~Ks 2011-06-05 18:01:49

avatar a nasze juniorki jak sie spisaly ? Dobrze grali ? zaangazowanie bylo ?

autor: ~KosiK 2011-06-05 22:31:42

avatar dobrze sie spisali!!!

autor: ~ks 2011-06-06 16:02:58

avatar na szczescie gornik odpuścił przyjechał w takim a nie innym składzie:)

autor: ~abc_def 2011-06-06 23:38:53

avatar 8 czerwca ( środa ) godzina 18.00 spotkanie kibiców z zarządem będzie można porozmawiać min. o zmianie herbu!

autor: ~anonim 2011-06-07 17:47:01

avatar Ja z takim pytaniem. Chciałbym się dowiedzieć jak można zmówić szaliki piłkarskie własnego klubu. Chodzi o to, że chcę zrobić i zamówić szaliki dla swojego klubu a nie wiem kto takie coś oferuję. Poproszę o link do takiej firmy itp.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.