Statystyki drużyny

Aktualności

Kolejna strata punktów

• autor: fotograf, 2011-04-30 21:20

W dzisiejszym spotkaniu Notecianka zremisowała z Victorią Kornowo 1-1. Można by mowić, że mieliśmy dziś pecha bo pomimo godzinnej gry w przewadze daliśmy sobie wydrzeć zwycięstwo, ale tym razem można mówić o szczęściu, ze ten punkt udało się wywieź. Jedyną bramkę strzelił Michał Szot.

Mecz ułożył się dla Notecianki jak nigdy. Już w 17 minucie po strzale Michała Szota, który otrzymał piłkę od Dariusza Słupskiego, przebijającego głową krosowe podanie z rzutu wolnego Bartłomieja Delekty, Notecianka objęła prowadzenie. Dwadzieścia minut później sędzia wyrzucił z boiska kapitana zespołu Victorii i od tej pory gospodarze grali w osłabieniu. Jednak ta decyzja tylko zaszkodziła Noteciance. Już chwilę po tej decyzji szanse na wyrównanie mieli gospodarze. Po błędzie w środku pola Jakub Kujawka wyszedł sam na sam z Marcinem Ciesielskim a piłkę sprzed linii bramkowej wybił Ariel Jastrzembski. Jednak przy kolejnej sytuacji nie mieliśmy już szczęścia. W doliczonym czasie gry piłka znalazła drogę do bramki i osłabiona Victoria doprowadziła jeszcze przed przerwą do wyrównania. Na drugą połowę wyszła jeszcze groźniejsza Victoria, która przy większej ilości szczęścia mogła strzelić nam 2-3 bramki. Po jednym ze strzałów piłka odbiła się od słupka bramki a przy kolejnych z trudem interweniował Marcin Ciesielski. Notecianka odpowiedziała zaledwie dwoma niegroźnymi uderzeniami i można szczerze powiedzieć zawiodła i rozczarowała dzisiejszego popołudnia. Jest to już trzeci komplet punktów, który ucieka nam sprzed nosa i kończy się remisem.

Skład:

Marcin Ciesielski - Karol Schumacher, Bartłomiej Delekta, Ariel Jastrzembski, Patryk Łechtański - Karol Fortuna (75' Grzegorz Woźniak), Mikołaj Bednarek, Patryk Kurowski (55' Jakub Rościszewski), Dariusz Słupski - Michał Szot, Roger Babiarz (85' Kamil Niedźwiedź)

W rezerwie pozostali: Paweł Krajewski, Dawid Jastrzębski, Erwin Woźniak, Wojciech Gutowski

Kolejne spotkanie Notecianka rozegra już we wtorek tj. 3.05.2011 w Derbach Powiatu Inowrocław z Unią Janikowo. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie.

Notecianka Pakość - Dąb Barcin   4:3

bramki: Jakub Rościszewski, Bartosz Dzióbkowski, Tomasz Spychalski, Mikołaj Antczak

Trampkarze:

Notecianka Pakość - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie   8:0

bramki: Daniel Stankiewicz 3, Fabian Sudoł 2, Norbert Rościszewski, Łukasz Reinke, Tomasz Cybulski

Młodzicy:

Noteć Gębice - Notecianka Pakość   1:9

bramki: Kacper Mozgawa 4, Norbert Rościszewski 3, Patryk Woźniak, Mateusz Rościszewski