Zaczynamy wiosnę!

• autor: fotograf, 2011-03-18 20:38

Długo oczekiwana runda wiosenna nadeszła. Już jutro przed własną publicznością Notecianka Pakość podejmie Włocłavię Włocławek. Dla obu zespołów ta runda będzie walką o utrzymanie i jutrzejszy mecz na pewno nie będzie należał do najłatwiejszych o ile w ogóle można o takich mówić.

Nasz zespół po ostatnich transferach jest zmotywowany do walki o zwycięstwo, którego w Pakości nie było od II kolejki. Wtedy to wygraliśmy z GKS Dopiewo 3:2. W jutrzejszym spotkaniu w kadrze Notecianki zabraknie zawieszonych za nadmiar żółtych kartek Bartłomieja Delekty i Karola Schumachera oraz zawieszony za czerwoną kartkę Roger Babiarz. Dodatkowo z powodu kontuzji nie wystąpią trener Michał Nadolski i Erwin Woźniak. W ich miejsce trener Nadolski do meczowej 18-nastki powołał trzech młodzieżowców nie mających jeszcze okazji występować w seniorskiej drużynie Notecianki. W spotkaniu inaugurującym sezon we Włocławku lepsza okazała się Notecianka, która wygrał tamto spotkanie 2:0.  Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na to spotkanie.

19.03.2011   KS NOTECIANKA PAKOŚĆ - WKP Włocłavia Włocławek 15:00

Przypominamy wszystkim kibicom, że kasy biletowe będą czynne już od godziny 14:00. Zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletu by uniknąć kolejek a także prosimy o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości z numerem PESEL.

Pozostałe spotkania XVI kolejki:

Lubuszanin Trzcianka - Unia Solec Kujawski   sobota, 14:00

Mieszko Gniezno - Calisia Kalisz   sobota, 14:00

Unia Janikowo - Chemik Bydgoszcz   sobota, 12:00

Victoria Koronowo - Wda Świecie   sobota, 13:00

Polonia 1912 Leszno - Górnik Konin   sobota, 15:00

Lech Rypin - Piast Kobylin   sobota, 14:00

Unia Swarzędz  - GKS Dopiewo   sobota, 14:00

autor: ~KsN 2011-03-19 08:10:19

avatar Mecz trzeba koniecznie wygrac :d Powodzenia Panowi !!

autor: ~pablo 2011-03-19 11:44:02

avatar Z przerażeniem czytam o dzisiejszym składzie na mecz z Włocławkiem.Brak tak istotnych zawodników nie napawa optymizmem przed tym meczem.Nie chcę krakać, ale chyba będziemy opuszczać stadion ze zwieszonymi głowami.Obym nie miał racji.Mam tylko nadzieję że nasze nowe nabytki zaprezentują się w dzisiejszym meczu i udowodnią że potrafią grać w piłkę.

autor: SPBSPB 2011-03-19 12:09:21

Profil SPBSPB w Futbolowo Kibice którzy nei wybiorą się na mecz mogą śledzić relację na żywo na www.Pomorska.pl

autor: ~Notecianka 2011-03-19 17:45:47

avatar z biletami to chyba lekka przesada ! po 8 zl na 3 lige zespol ktory broni sie przed spadkiem a od 2 kolejki nie wygral meczu u siebie !!! jak tak dalej pojdzie zamiast przyciagnac ludzi na stadion z meczu na mecz bedzie coraz mniej !!!!!