Statystyki drużyny

Aktualności

Grad goli na zakończenie

• autor: robert, 2011-03-04 21:59

Ostatnie spotkanie sparingowe podobnie jak mecz pucharowy w wykonaniu Notecianki i Kujaw przyniósł nam grad bramek. W zakończonym dziś sparingu Notecianka pokonała V-ligowe Kujawy Markowice 10:3. Bramki dla naszej drużyny strzelili: Grzegorz Woźniak 4, Michał Szot 2, Dariusz Słupski 2, Ariel Jastrzembski oraz Wojciech Gutowski.

Wynik i ilość bramek była bardzo zbliżona do wyniku pucharowego, w którym to padło 15 bramek. Mecz miał także bardzo podobny przebieg. Już w pierwszych minutach nasza drużyna uzyskała prowadzenie za sprawą bramki Grzegorza Woźniaka. Jednak nie długo potem po błędzie defensywy Kujawy doprowadziły do wyrównania. W pierwszej części gry nie brakowało okazji na ponowne uzyskanie prowadzenia. Trzy z nich wykorzystali odpowiednio Ariel Jastrzembski po stały fragmencie gry a także Michał Szot i Dariusz Słupski. Do nie przyjemnego incydentu doszło kilkanaście minut przed przerwą. Nie przemyślany wślizg od tyłu w nogi Erwina Woźniaka zrobił jeden z zawodników z Markowic doprowadzając to groźnie wyglądającej kontuzji po której nasz zawodnik odwieziony został do szpitala. W końcowych fragmentach gry Kujawy po faulu w polu karnym zamieniły "11" na bramkę. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Już na samym początku początku kolejną bramkę dla Notecianki strzelił Wojciech Gutowski. Potem kolejne trafienia po składnych akcjach  Michał Szot i Dariuszem Słupski a Grzegorz Woźniak ustrzelił w drugiej połowie hat-tricka kończąc mecz z czterema trafieniami. W samej końcówce Kujawy po nie wymuszonym błędzie obrony zmniejszyły rozmiar porażki strzelając trzeciego gola.

Skład I połowa:

Marcin Ciesielski - Łukasz Gac, Krzysztof Misiąg, Ariel Jastrzembski, Dariusz Słupski - Karol Fortuna, Dawid Jastrzębski - Grzegorz Woźniak, Michał Szot, Kamil Kala - Erwin Woźniak (35' Mikołaj Goczkowski)

Skład II połowa:

Paweł Krajewski - Patryk Łechtański, Bartłomiej Delekta, Ariel Jastrzembski (70' Błażej Spychalski), Karol Schumacher - Karol Fortuna, Wojciech Gutowski - Dariusz Słupski (80' Ariel Jastrzembski), Michał Szot (60' Jakub Rościszewski), Mikołaj Goczkowski - Grzegorz Woźniak

Był to ostatni sparing Notecianki przed meczami o stawkę. Teraz podopiecznych Michała Nadolskiego czeka starcie w 1/4 finału Puchar Polski K-PZPN, w którym to zagramy na wyjeździe z Lechem Rypin.