Dobre widowisko w Bydgoszczy

• autor: fotograf, 2011-02-18 23:44

Wiele sytuacji bramowych, dobra gra obu zespołów i cztery gole z czego trzy na koncie Notecianki, która w dzisiejszym sparingu pokonała Noteć Łabiszyn 3:1. Bramki w tym meczu trafiali odpowiednio: Karol Schumacher, Dawid Jastrzębski oraz Grzegorz Woźniak

Z tego sparingu obaj szkoleniowcy mogą być na pewno zadowoleni. Gra toczyła się w szybkim tempie i dawała nam wielu emocji związanych z sytuacjami podbramkowymi pod obiema bramkami. Pierwszą okazję na zdobycie gola mieli zawodnicy Noteci Łabiszyn jednak przeprowadzona przez nich akcja zakończyła się niecelnym strzałem. Chwilę później pod polem karnym IV-ligowców faulowany był Michał Szot, który sam wykonywał stały fragment gry. Piłka spadła pod nogi Krzysztofa Misiąg, który dograł ją wzdłuż bramki a zamykający akcję Ariel Jastrzembski umieścił ją w siatce, ale arbiter odgwizdał pozycję spaloną i gol nie został uznany. Obie drużyny stożyły sobie w tym meczu wile dogodnych sytuacji, jednak albo strzały były niecelne albo świetnie bronili je bramkarze. Mało brakowało by to własnie Noteć objęła prowadzenie. Po jednej z akcji po nieporozumieniu piłka nie został wybita z naszego pola karnego a po zamieszaniu w polu karnym strzał gości dosłownie o centymetry minął naszą bramkę. Kolejna akcja Notecianki przyniosła już nam bramkę. Z lewej strony pokazał się podłączający się do akcji Karol Schumacher, który dostał idealną piłkę od jednego z naszych zawodników i bez problemu umieścił ją w siatce i na przerwę schodziliśmy z jednobramkową przewagą. W drugiej połowie więcej z gry miała Notecianka, ale nieskuteczność nie pozwoliła nam na strzelenie szybko kolejnego gola. Mylili się m.in. Michał Szot, Grzegorz Woźniak czy Kamil Kala, którego jeden ze strzałów zatrzymał się na poprzeczce bramki. Druga bramka wpadła ze stałego fragmentu gry. Chwilę po wejściu na boisko piłkę z rożnego dośrodkowywał Jakub Rościszewski a doskonale ustawiony Dawid Jastrzębski strzałem głową umieścił piłkę w siatce. Ostatnia bramka autorstwa Grzegorza Woźniaka wpadła po sytuacji sam na sam, która wytworzyła się dzięki prostopadłemu podaniu od jednego z naszych zawodników. Niestety naszej drużynie nie udało się zachować czystego konta. Po jednej z akcji piłkę "na raty" do siatki wpakowali IV-ligowcy.

Skład I połowa:

Paweł Krajewski - Łukasz Gac, Bartłomiej Delekta, Ariel Jastrzembski, Karol Schumacher - Dawid Jastrzębski, Krzysztof Misiąg - Mikołaj Goczkowski, Michał Szot, Kamil Kala - Erwin Woźniak

Skład II połowa:

Marcin Ciesielski - Patryk Łechtański, Bartłomiej Delekta (75' Ariel Jastrzembski), Krzysztof Misiąg (70' Błażej Spychalski), Wojciech Gutowski - Dawid Jastrzębski, Łukasz Gac - Kamil Kala, Michał Szot (60' Jakub Rościszewski), Dariusz Słupski - Grzegorz Woźniak

Kolejne spotkanie sparingowe Notecianka rozegra w najbliższą środę z II-ligową Elaną Toruń.

autor: ~fan ks notecianka 2011-02-19 03:32:44

avatar ja bym prosil o jakis doping dla notecianki bo ogladalem filmiki jak kibice dopingowali notecianke i jestem tego pewny ze to chlopakom by duzo dalo w koncu kibice to 12 zawodnik. Prosze administratora o dodanie jakiegos tematu o prozbe do fan klubu ks notecianki o dopingi na meczach z gory dzieki.

autor: ~KS 2011-02-19 21:05:06

avatar ogladales filmiki ? to nie byłeś na żadnym meczu Notecianki ... czyżbyś był jakimś napinaczem? bez komentarzy odnośnie klubu kibica!

autor: ~anonim 2011-02-20 10:00:22

avatar patiosport.pl polecam!!!