Notecianka Pakość - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Notecianka Pakość - Zagłębie Piechcin 10:1
  • Gopło Kruszwica - Notecianka Pakość
  •        

Logowanie

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 504, wczoraj: 306
ogółem: 1 921 612

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyny

Aktualności

Wyznaczono terminy spotkań

  • autor: robert, 2011-02-01 20:45

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej w Bydgoszczy ustalił terminy rundy wiosennej. Pierwsze spotkania ligowe zaplanowano na weekend 19-20 marca. II liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska rozgrywki zakończy 11 czerwca.

 

Dwa terminy rozgrywane będą się w środku tygodnia - 3 maja (wtorek) odbędzie się 23. kolejka, a 1 czerwca (środa) - 28. runda spotkań. Kujawsko-Pomorska 4 i 5 liga będzie tylko raz rozgrywała mecze w tygodniu. 27 kolejka odbędzie 1 czerwca. Dodajmy, iż tydzień wcześniej odbędą się mecze Pucharu Polski. (terminarz przedstawiamy poniżej)
 
W czwartek losowanie PP
 
Kujawsko-Pomorski ZPN w Bydgoszczy informuje, że w czwartek (3 lutego br.) odbędzie się losowanie par ćwierćfinałowych rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu K-PZPN.
 
Jak nas się dowiedzieliśmy od Stanisława Reinowskiego, kierownika biura K-PZPN, rozlosowana zostanie także drabinka półfinałów i finału (w siedzibie K-PZPN, w Bydgoszczy, na terenie Zawiszy). Mecze 1/4 finału zaplanowane zostały (prawdopodobnie) 12-13 marca 2011 r. (o ile dopisze pogoda). Z kolei spotkania półfinałowe mają się odbyć w kwietniu lub maju br. (finał zaplanowano w czerwcu 2011 r.).
 
źródło: Gazeta Pomorska, autor M.G. , S-G
 

 

Kolejka 16 - 19-20 marca

Lubuszanin Trzcianka - Unia Solec Kujawski  
Mieszko Gniezno - Calisia Kalisz  
Unia Janikowo - Chemik Bydgoszcz  
Victoria Koronowo - Wda Świecie  
Polonia 1912 Leszno - Górnik Konin  
Lech Rypin - Piast Kobylin  
Notecianka Pakość - Włocłavia Włocławek  
Unia Swarzędz - TS 1998 Dopiewo  

 

 

Kolejka 17 - 26-27 marca

 

Unia Swarzędz - Lubuszanin Trzcianka  
TS 1998 Dopiewo - Notecianka Pakość  
Włocłavia Włocławek - Lech Rypin  
Piast Kobylin - Polonia 1912 Leszno  
Górnik Konin - Victoria Koronowo  
Wda Świecie - Unia Janikowo  
Chemik Bydgoszcz - Mieszko Gniezno  
Calisia Kalisz - Unia Solec Kujawski  

 

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

 

Unia Swarzędz - Notecianka Pakość  
Lubuszanin Trzcianka - Calisia Kalisz  
Unia Solec Kujawski - Chemik Bydgoszcz  
Mieszko Gniezno - Wda Świecie  
Unia Janikowo - Górnik Konin  
Victoria Koronowo - Piast Kobylin  
Polonia 1912 Leszno - Włocłavia Włocławek  
Lech Rypin - TS 1998 Dopiewo  

 

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

 

Notecianka Pakość - Lubuszanin Trzcianka  
Unia Swarzędz - Lech Rypin  
TS 1998 Dopiewo - Polonia 1912 Leszno  
Włocłavia Włocławek - Victoria Koronowo  
Piast Kobylin - Unia Janikowo  
Górnik Konin - Mieszko Gniezno  
Wda Świecie - Unia Solec Kujawski  
Chemik Bydgoszcz - Calisia Kalisz  

 

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

 

Lubuszanin Trzcianka - Chemik Bydgoszcz  
Calisia Kalisz - Wda Świecie  
Unia Solec Kujawski - Górnik Konin  
Mieszko Gniezno - Piast Kobylin  
Unia Janikowo - Włocłavia Włocławek  
Victoria Koronowo - TS 1998 Dopiewo  
Polonia 1912 Leszno - Unia Swarzędz  
Lech Rypin - Notecianka Pakość  

 

Kolejka 21 - 23 kwietnia

 

Lech Rypin - Lubuszanin Trzcianka  
Notecianka Pakość - Polonia 1912 Leszno  
Unia Swarzędz - Victoria Koronowo  
TS 1998 Dopiewo - Unia Janikowo  
Włocłavia Włocławek - Mieszko Gniezno  
Piast Kobylin - Unia Solec Kujawski  
Górnik Konin - Calisia Kalisz  
Wda Świecie - Chemik Bydgoszcz  

 

Kolejka 22 - 30 kwietnia

 

Lubuszanin Trzcianka - Wda Świecie  
Chemik Bydgoszcz - Górnik Konin  
Calisia Kalisz - Piast Kobylin  
Unia Solec Kujawski - Włocłavia Włocławek  
Mieszko Gniezno - TS 1998 Dopiewo  
Unia Janikowo - Unia Swarzędz  
Victoria Koronowo - Notecianka Pakość  
Polonia 1912 Leszno - Lech Rypin  

 

Kolejka 23 - 3 maja

 

Polonia 1912 Leszno - Lubuszanin Trzcianka  
Lech Rypin - Victoria Koronowo  
Notecianka Pakość - Unia Janikowo  
Unia Swarzędz - Mieszko Gniezno  
TS 1998 Dopiewo - Unia Solec Kujawski  
Włocłavia Włocławek - Calisia Kalisz  
Piast Kobylin - Chemik Bydgoszcz  
Górnik Konin - Wda Świecie  

 

Kolejka 24 - 7-8 maja

 

Lubuszanin Trzcianka - Górnik Konin  
Wda Świecie - Piast Kobylin  
Chemik Bydgoszcz - Włocłavia Włocławek  
Calisia Kalisz - TS 1998 Dopiewo  
Unia Solec Kujawski - Unia Swarzędz  
Mieszko Gniezno - Notecianka Pakość  
Unia Janikowo - Lech Rypin  
Victoria Koronowo - Polonia 1912 Leszno  

 

Kolejka 25 - 14-15 maja

 

Victoria Koronowo - Lubuszanin Trzcianka  
Polonia 1912 Leszno - Unia Janikowo  
Lech Rypin - Mieszko Gniezno  
Notecianka Pakość - Unia Solec Kujawski  
Unia Swarzędz - Calisia Kalisz  
TS 1998 Dopiewo - Chemik Bydgoszcz  
Włocłavia Włocławek - Wda Świecie  
Piast Kobylin - Górnik Konin  

 

Kolejka 26 - 21-22 maja

 

Lubuszanin Trzcianka - Piast Kobylin  
Górnik Konin - Włocłavia Włocławek  
Wda Świecie - TS 1998 Dopiewo  
Chemik Bydgoszcz - Unia Swarzędz  
Calisia Kalisz - Notecianka Pakość  
Unia Solec Kujawski - Lech Rypin  
Mieszko Gniezno - Polonia 1912 Leszno  
Unia Janikowo - Victoria Koronowo  

 

Kolejka 27 - 28-29 maja

 

Unia Janikowo - Lubuszanin Trzcianka  
Victoria Koronowo - Mieszko Gniezno  
Polonia 1912 Leszno - Unia Solec Kujawski  
Lech Rypin - Calisia Kalisz  
Notecianka Pakość - Chemik Bydgoszcz  
Unia Swarzędz - Wda Świecie  
TS 1998 Dopiewo - Górnik Konin  
Włocłavia Włocławek - Piast Kobylin  

 

Kolejka 28 - 1 czerwca

 

Lubuszanin Trzcianka - Włocłavia Włocławek  
Piast Kobylin - TS 1998 Dopiewo  
Górnik Konin - Unia Swarzędz  
Wda Świecie - Notecianka Pakość  
Chemik Bydgoszcz - Lech Rypin  
Calisia Kalisz - Polonia 1912 Leszno  
Unia Solec Kujawski - Victoria Koronowo  
Mieszko Gniezno - Unia Janikowo  

 

Kolejka 29 - 4 czerwca

 

Mieszko Gniezno - Lubuszanin Trzcianka 4 czerwca, 17:00
Unia Janikowo - Unia Solec Kujawski 4 czerwca, 17:00
Victoria Koronowo - Calisia Kalisz 4 czerwca, 17:00
Polonia 1912 Leszno - Chemik Bydgoszcz 4 czerwca, 17:00
Lech Rypin - Wda Świecie 4 czerwca, 17:00
Notecianka Pakość - Górnik Konin 4 czerwca, 17:00
Unia Swarzędz - Piast Kobylin 4 czerwca, 17:00
TS 1998 Dopiewo - Włocłavia Włocławek 4 czerwca, 17:00

 

Kolejka 30 - 11 czerwca

 

Lubuszanin Trzcianka - TS 1998 Dopiewo 11 czerwca, 17:00
Włocłavia Włocławek - Unia Swarzędz 11 czerwca, 17:00
Piast Kobylin - Notecianka Pakość 11 czerwca, 17:00
Górnik Konin - Lech Rypin 11 czerwca, 17:00
Wda Świecie - Polonia 1912 Leszno 11 czerwca, 17:00
Chemik Bydgoszcz - Victoria Koronowo 11 czerwca, 17:00
Calisia Kalisz - Unia Janikowo 11 czerwca, 17:00
Unia Solec Kujawski - Mieszko Gniezno 11 czerwca, 17:00

 

źródło: 90minut.pl


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1160]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Notecianka PakośćZagłębie Piechcin
Notecianka Pakość 10:1 Zagłębie Piechcin
2017-07-19, 17:00:00
Pakość
     
mecz towarzyski

Najnowsza galeria

I Memoriał im. Eugeniusza Bednarka
Ładowanie...

Tabela ligowa

kujawsko-pomorskie » IV liga

Wyniki

Mecze sparingowe
Notecianka Pakość 10:1 Zagłębie Piechcin
Gopło Kruszwica Notecianka Pakość

Facebook