Statystyki drużyny

Aktualności

Powtórka z rozgrywki

• autor: fotograf, 2011-01-29 18:00

Tak samo jak latem dziś lepsi okazali się zawodnicy Sokoła Kleczew, którzy pokonali nasz zespół także 3:2 (2:1). Bramki dla naszej drużyny zdobyli Dariusz Słupski oraz Michał Nadolski z karnego.

Przez całe spotkanie przewagę bez wątpienia mieli piłkarze Sokoła jednak to naszej drużynie udało się strzelić pierwszego gola. W 6 minucie spotkanie piłka powędrowała w pole karne Michał Szot zastawiając się sprytnie przepuścił piłkę do Dariusza Słupskiego, który umieścił piłkę tuż przy słupku. Wyrównująca bramka padła w 22 minucie. Dośrodkowanie z rzutu wolnego i nie pilnowany w okolicach "11" metra zawodnik gości trafia do bramki strzeżonej przez Marcin Ciesielskiego. Kolejna bramka po naszym błędzie padła kilka minut przed przerwą. W drugiej odsłonie na bramki musieliśmy czekać do 75 minuty. Rzut rożny dla Sokoła Kleczew, piłka dośrodkowania jest na piąty metr wprost na głowę nie pilnowanego gracza z Wielkopolski, który bez problemu umieszcza ją w siatce.  Notecianka była wstanie odpowiedzieć tylko jednym golem. Rzut karny po faulu na Patryku Łechtańskim zamienił na gola trener zespołu Michał Nadolski

Skład:

Marcin Ciesielski (45' Paweł Krajewski) - Łukasz Gac (45' Patryk Łechtański), Bartłomiej Delekta, Ariel Jastrzembski, Karol Schumacher (45' Wojciech Gutowski) - Dariusz Słupski (75' Błażej Spychalski), Karol Fortuna (45' Michał Nadolski), Mikołaj Bednarek (45' Dawid Jastrzębski), Mikołaj Goczkowski (45' testowany zawodnik) - Michał Szot (45' Grzegorz Woźniak), Erwin Woźniak (45' Jakub Rościszewski)

Kolejny sparing nasi zawodnicy rozegrają w najbliższy piątek tj. 4.02.2011 ponownie na boisku Chemika w Bydgoszczy z Unią Wapno. Teraz przed zawodnikami tydzień obozu dochodzeniowego na własnych obiektach.