Statystyki drużyny

Aktualności

Błąd sędziego decyduje o wyniku.

• autor: robert, 2010-10-16 20:06

W rozegranym dzisiaj spotkaniu nasza drużyna uległa Calisi Kalisz 1-0. Bramka padła po niesłusznie podyktowanym przez Arbitra spotkania rzucie wolnym.

Sędziowie spotkania: Perliński T, Kraśnicki, Karpiński - Włocławek

Z całościowego obrazu gry to Notecianka przez całe spotkanie górowała nad rywalem stwarzając kilka groźnych sytuacji bramkowych, z których najlepszą miał Dariusz Słupski, który przegrał pojedynek w sytuacji 1-1 z bramkarzem gości. Natomiast Calisia z gry nie stworzyła żadnej groźnej sytuacji pod naszą bramką, a swojego szczęścia szukała w bobrze wykonywanych stałych fragmentach i po jednym z nich Więcek strzałem głową pokonał naszego golkipera.

Skład:

Marcin Ciesielski - Karol Schumacher, Ariel Jastrzembski, Bartłomiej Delekta, Łukasz Gac - Kamil Kala (75' Michał Szot), Michał Nadolski, Dawid Jastrzębski, Dariusz Słupski - Jarosław Łapiński (68' Arkadiusz Nowicki), Mateusz Szabelski (57' Erwin Woźniak)

W rezerwie pozostali: Paweł Krajewski, Krzysztof Misiąg, Patryk Łechtański oraz Grzegorz Woźniak

bramka: Norbert Rościszewski 2

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Poniżej prezentujemy fragmenty artykułu ze strony Calisi, którego autor był chyba na innym meczu:

"......Samo spotkanie do porywających nie należało, jednak to nasz zespół strzelił bramkę dającą zwycięstwo. W pierwszej połowie dobrą sytuację miał Tobiasz Kupczyk, jednak jego strzał wybronił Ciesielski, jak się później okazało negatywny bohater spotkania. W pierwszych 45 minutach warto odnotować jeszcze strzały Armatysa, Sowińskiego oraz Dziubka, który odbity od obrońcy mógł zmylić bramkarza gospodarzy. Notecianka odpowiadał chaotycznymi atakami, głównie po stratach w środku pola naszych piłkarzy, co podkreślał w rozmowie trener Calisii. Pierwszą  połowę, sędzia kończy w momencie gdy nasz zespół wychodzi z kontrą czterech na dwóch, co również wprowadziło nerwową atmosferę. Na drugie 45 minut na boisko wszedł Mazurek, który zmienił dochodzącego po kontuzji Armatysa. KP Calisia zaczęła częściej atakować, chcąc wywieź z gorącego terenu komplet oczek. Pierwszą okazję miał Damian Czech, który po rzucie rożnym strzela głową nad bezradnym Ciesielski. Jednak jeszcze w tej sytuacji golkipera z Pakości wyręczyli obrońcy, wybijając piłkę z pustej bramki. Mija minuta, a to gospodarze powinni strzelić na 1:0. Wybicie piłki z własnego przedpola, nieporadnie wybijają Grabowski i Czech, wynikiem czego jest sytuacja sam na sam napastnika z Pakości. Jednak w tej sytuacji kunsztem bramkarskim wykazał się Ludwikowski i doskonale wyczuł zamiar napastnika, chroniąc nasz zespół przed stratą gola. Gra się zaostrzyła, czego wynikiem było pokazanie przez sędziego aż 6 żółtych kartek, tylko zawodnikom Notecianki, którzy nie przebierali w środkach żeby osiągnąć sukces. Jednak to Calisia strzela bramkę. Podanie do Dziubka kończy się faulem na naszym napastniku. Rzut wolny wykonywany przez poszkodowanego, finalizuje głową Wiącek i mamy prowadzenie. Dodajmy że nie bez winy był tutaj bramkarz Ciesielski, który obserwował lekko wrzuconą futbolówkę, a następnie strzał naszego obrońcy. Zrehabilitował się za to 5 minut później, kiedy to obronił strzał Mazurka z 8 metrów. Dodajmy jednak że nasz napastnik powinien zakończyć akcje dużo lepiej i nie dać szans na jakąkolwiek interwencję. Gospodarzy było jeszcze tylko stać na strzał w 93 minucie, ale i tym razem piłkę zmierzającą w środek bramki efektownie wybił Ludwikowski....."

Ze swojej strony życzymy owocnej pracy w temacie dalszego fałszowania obrazu gry drużyny Calisi, a Panu Dziubkowi proponujemy odświeżyć pamięć i przypomnieć sobie jak to wspólnie z Kierownikiem Kierowników podczas meczu w Kaliszu rwali się z rękoma do naszych działaczy, do tego stopnia że jeden z nich został usunięty z boiska.

We wczorajszym meczu Panowie po raz kolejny doprowadzili do spięcia prowokując obraźliwymi słowami naszego bramkarza i Prezesa Klub po czym przed sędziami udawali pokrzywdzonych chłopców.