Statystyki drużyny

Aktualności

Obyło się bez niespodzianki

• autor: fotograf9, 2010-08-25 19:43

W rozegranym spotkaniu Notecianka Pakość pokonała w II rundzie Pucharu Polski Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 4:1. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Dariusz Słupski 2, Arkadiusz Nowicki oraz Łukasz Gac.

Mecz rozpoczął się wyśmienicie dla naszej drużyny,w 10 minucie Łukasz Gac po rajdzie lewym skrzydłem wspaniałym uderzeniem z ostrego kąta pokonał bramkarza rywali.

Kolejne minuty to przeciętna gra naszego zespołu za to gospodarze poczynali sobie coraz śmielej. W 35 minucie Patryk Kurowski wykonał rzut rożny, który niefortunnie do bramki wbił Ariel Jastrzembski. Do końca pierwszej połowy wynik pozostał bez zmian.

Druga część spotkania to zupełnie inna gra naszej ekipy. Wiele ożywienia do gry wnieśli wprowadzeni Arkadiusz Nowicki i Dariusz Słupski.  Po jednej z akcji z lewej strony dośrodkowanie strzałem głową wykończył Nowik i 1-2 dla Notecianki.

Dalszy obraz gry to popis Słupka, który w 80 minucie po minięciu kilku rywali pokonał golkipera Brzyskorolu, a w 85 po dalekim wybiciu Pawła Krajewskiego słupek ponownie wpisuje się na listę strzelców. Końcowe minuty to znaczna przewaga Notecianki.

Skład: Paweł Krajewski, Bartłomiej Delekta, Karol Schumacher, Ariel Jastrzembski, Mikołaj Goczkowski (Dariusz Słupski), Mikołaj Bednarek, Dawid Jastrzębski, Łukasz Gac, Krzysztof Misiąg, Jarosław Łapiński (Grzegorz Woźniak), Roger Babiarz (Arkadiusz Nowicki).

autor: ~fan 2010-08-25 20:03:28