Statystyki drużyny

Aktualności

Emocje do samego końca. Punkty zostają w Pakości.

• autor: fotograf, 2010-08-14 19:39

W dzisiejszym pełnym dramaturgi spotkaniu Notecianka Pakość pokonała beniaminka z Dopiewa 3:2. Bramki dla Notecianki zdobyli Dariusz Słupski, Bartłomiej Delekta oraz Michał Nadolski. W pierwszej połowie "11" nie wykorzystał Marcin Ciesielski.

Mecz z beniaminkiem rozpoczął się w najgorszy możliwy sposób. Już w 11 minucie spotkania Marcin Ciesielski musiał wyciągać piłkę z siatki. Po dośrodkowaniu w pole karne zawodnik gości wyprzedził interweniującego bramkarza Notecianki i wyprowadził Nordenie na prowadzenie. Kwadrans później powinno być 1:1. Niestety rzutu karnego podyktowanego za zagranie ręką nie wykorzystał Marcin Ciesielski.  W 28 minucie meczu przed szansą na gola stanął Michał Nadolski jednak strzał z wolnego trafił prosto w mur. Na 8 minut przed końcem pierwszej części gry w końcu mieliśmy bramkę dla Notecianki. Michał Nadolski wyrzucił piłkę z autu do Erwina Woźniaka en zgrał głową do Kamila Kali, który silnym strzałem chciał zaskoczyć bramkarza gości ale ten zdołał obronić strzał Kali, ale tak nie fortunnie, że piłka spadła pod nogi Dariusza Słupskiego, który zdobył bramkę. Chwilę przed przerwą okazje na podwyższenie miał Krzysztof Misiąg, ale po raz kolejny lepszy okazał się golkiper przyjezdnych.

Na drugą część spotkania Notecianka wyszła w tym samym ustawieniu. Nie minęło 5 minut od rozpoczęcia drugiej połowy a już mieliśmy pierwszą okazję Notecianki na uzyskanie prowadzenia w tym meczu. Niestety Łukasz Gac fatalnie przestrzelił z 10 metra. Co się nie udało Noteciance udało się Nordeni. W 58 minucie spotkania Łukasz Rewers pokonał Marcina Ciesielskiego bezpośrednio z rzutu wolnego. Nasz bramkarz przy tej sytuacji nie miał nic do powiedzenia. W 66 minucie meczu nastąpiła pierwsza zmiana w drużynie Notecianki. Za Łukasza Gaca na placu gry pojawił się Mikołaj Bednarek. Kolejną znakomitą okazję na gola dla naszego zespołu zmarnował Erwin Woźniak, który w 71 minucie gry przestrzelił z 6 metrów. W 73 minucie za Kamila Kale wszedł Grzegorz Woźniak. Gdyby niektórzy kibice odliczali minuty do pierwszej porażki Notecianki w tym sezonie. Bartłomiej Delekta po dośrodkowaniu Nadolskiego z rzutu rożnego zdobył bramkę i mieliśmy 2:2. W międzyczasie na boisko za Erwina Woźniaka wszedł Mikołaj Goczkowski. Pomimo 85 minuty nie był to koniec emocji w Pakości. W 90 minucie meczu trener naszego zespołu Michał Nadolski strzelił zwycięską bramkę. W doliczonym czasie gry Notecianka przeprowadziła jeszcze jedną zmianę taktyczną. Za Karola Fortunę wszedł Mateusz Szabelski, Chwilę po tej zmianie arbiter główny zakończył spotkanie i po mającym niezwykle dramaturgiczny przebieg spotkaniu Notecianka zgarnęła komplet punktów!

Skład:

Marcin Ciesielski - Patryk Łechtański, Bartłomiej Delekta, Ariel Jastrzembski, Krzysztof Misiąg - Dariusz Słupski, Michał Nadolski, Karol Fortuna (91' Mateusz Szabelski), Kamil Kala (73' Grzegorz Woźniak) - Łukasz Gac (66' Mikołaj Bednarek) - Erwin Woźniak (85' Mikołaj Goczkowski)

W rezerwie pozostali: Paweł Krajewski, Krzysztof Wiśniewski, Wojciech Gutowski

Kolejne spotkanie ligowe seniorzy Notecianki Pakość rozegrają 21 sierpnia o 17:00 także w Pakości. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie Unia Swarzędz.

Trampkarze:

Notecianka Pakość - Hermes Radłowo (j.m.) 6:1 // W naszej drużynie wystąpiło kilku zawodników w wieku juniora młodszego