Notecianka Pakość - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Notecianka Pakość - Zagłębie Piechcin 10:1
  • Gopło Kruszwica - Notecianka Pakość
  •        

Logowanie

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 134, wczoraj: 274
ogółem: 1 920 482

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyny

Aktualności

Terminarz na sezon 2010/2011

  • autor: robert, 2010-07-19 12:15

Poniżej przedstawiamy terminarz rozgrywek III ligi kuj-pom-wlkp. Liga startuje w weekend 7-8 sierpnia. Pierwsze spotkanie nasza drużyna rozegra na wyjeździe z Włocłavią Włocławek a pierwsze spotkanie u siebie będzie tydzień później 14-15 sierpnia z beniaminkiem TS 1998 Dopiewo.

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

Unia Solec Kujawski    -    Lubuszanin Trzcianka    
Calisia Kalisz    -    Mieszko Gniezno    
Chemik Bydgoszcz    -    Unia Janikowo    
Wda Świecie    -    Victoria Koronowo    
Górnik Konin    -    Polonia Leszno    
Piast Kobylin    -    Lech Rypin    
Włocłavia Włocławek    -    Notecianka Pakość    
TS 1998 Dopiewo    -    Unia Swarzędz   

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Lubuszanin Trzcianka    -    Unia Swarzędz    
Notecianka Pakość    -    TS 1998 Dopiewo    
Lech Rypin    -    Włocłavia Włocławek    
Polonia Leszno    -    Piast Kobylin    
Victoria Koronowo    -    Górnik Konin    
Unia Janikowo    -    Wda Świecie    
Mieszko Gniezno    -    Chemik Bydgoszcz    
Unia Solec Kujawski    -    Calisia Kalisz   

Kolejka 3

Calisia Kalisz    -    Lubuszanin Trzcianka    
Chemik Bydgoszcz    -    Unia Solec Kujawski    
Wda Świecie    -    Mieszko Gniezno    
Górnik Konin    -    Unia Janikowo    
Piast Kobylin    -    Victoria Koronowo    
Włocłavia Włocławek    -    Polonia Leszno    
TS 1998 Dopiewo    -    Lech Rypin    
Unia Swarzędz    -    Notecianka Pakość   

Kolejka 4

Lubuszanin Trzcianka    -    Notecianka Pakość    
Lech Rypin    -    Unia Swarzędz    
Polonia Leszno    -    TS 1998 Dopiewo    
Victoria Koronowo    -    Włocłavia Włocławek    
Unia Janikowo    -    Piast Kobylin    
Mieszko Gniezno    -    Górnik Konin    
Unia Solec Kujawski    -    Wda Świecie    
Calisia Kalisz    -    Chemik Bydgoszcz   

Kolejka 5

Chemik Bydgoszcz    -    Lubuszanin Trzcianka    
Wda Świecie    -    Calisia Kalisz    
Górnik Konin    -    Unia Solec Kujawski    
Piast Kobylin    -    Mieszko Gniezno    
Włocłavia Włocławek    -    Unia Janikowo    
TS 1998 Dopiewo    -    Victoria Koronowo    
Unia Swarzędz    -    Polonia Leszno    
Notecianka Pakość    -    Lech Rypin   

Kolejka 6

Lubuszanin Trzcianka    -    Lech Rypin    
Polonia Leszno    -    Notecianka Pakość    
Victoria Koronowo    -    Unia Swarzędz    
Unia Janikowo    -    TS 1998 Dopiewo    
Mieszko Gniezno    -    Włocłavia Włocławek    
Unia Solec Kujawski    -    Piast Kobylin    
Calisia Kalisz    -    Górnik Konin    
Chemik Bydgoszcz    -    Wda Świecie   

Kolejka 7

Wda Świecie    -    Lubuszanin Trzcianka    
Górnik Konin    -    Chemik Bydgoszcz    
Piast Kobylin    -    Calisia Kalisz    
Włocłavia Włocławek    -    Unia Solec Kujawski    
TS 1998 Dopiewo    -    Mieszko Gniezno    
Unia Swarzędz    -    Unia Janikowo    
Notecianka Pakość    -    Victoria Koronowo    
Lech Rypin    -    Polonia Leszno   

Kolejka 8

Lubuszanin Trzcianka    -    Polonia Leszno    
Victoria Koronowo    -    Lech Rypin    
Unia Janikowo    -    Notecianka Pakość    
Mieszko Gniezno    -    Unia Swarzędz    
Unia Solec Kujawski    -    TS 1998 Dopiewo    
Calisia Kalisz    -    Włocłavia Włocławek    
Chemik Bydgoszcz    -    Piast Kobylin    
Wda Świecie    -    Górnik Konin   

Kolejka 9

Górnik Konin    -    Lubuszanin Trzcianka    
Piast Kobylin    -    Wda Świecie    
Włocłavia Włocławek    -    Chemik Bydgoszcz    
TS 1998 Dopiewo    -    Calisia Kalisz    
Unia Swarzędz    -    Unia Solec Kujawski    
Notecianka Pakość    -    Mieszko Gniezno    
Lech Rypin    -    Unia Janikowo    
Polonia Leszno    -    Victoria Koronowo   

Kolejka 10

Lubuszanin Trzcianka    -    Victoria Koronowo    
Unia Janikowo    -    Polonia Leszno    
Mieszko Gniezno    -    Lech Rypin    
Unia Solec Kujawski    -    Notecianka Pakość    
Calisia Kalisz    -    Unia Swarzędz    
Chemik Bydgoszcz    -    TS 1998 Dopiewo    
Wda Świecie    -    Włocłavia Włocławek    
Górnik Konin    -    Piast Kobylin   

Kolejka 11

Piast Kobylin    -    Lubuszanin Trzcianka    
Włocłavia Włocławek    -    Górnik Konin    
TS 1998 Dopiewo    -    Wda Świecie    
Unia Swarzędz    -    Chemik Bydgoszcz    
Notecianka Pakość    -    Calisia Kalisz    
Lech Rypin    -    Unia Solec Kujawski    
Polonia Leszno    -    Mieszko Gniezno    
Victoria Koronowo    -    Unia Janikowo   

Kolejka 12

Lubuszanin Trzcianka    -    Unia Janikowo    
Mieszko Gniezno    -    Victoria Koronowo    
Unia Solec Kujawski    -    Polonia Leszno    
Calisia Kalisz    -    Lech Rypin    
Chemik Bydgoszcz    -    Notecianka Pakość    
Wda Świecie    -    Unia Swarzędz    
Górnik Konin    -    TS 1998 Dopiewo    
Piast Kobylin    -    Włocłavia Włocławek   

Kolejka 13

Włocłavia Włocławek    -    Lubuszanin Trzcianka    
TS 1998 Dopiewo    -    Piast Kobylin    
Unia Swarzędz    -    Górnik Konin    
Notecianka Pakość    -    Wda Świecie    
Lech Rypin    -    Chemik Bydgoszcz    
Polonia Leszno    -    Calisia Kalisz    
Victoria Koronowo    -    Unia Solec Kujawski    
Unia Janikowo    -    Mieszko Gniezno   

Kolejka 14

Lubuszanin Trzcianka    -    Mieszko Gniezno    
Unia Solec Kujawski    -    Unia Janikowo    
Calisia Kalisz    -    Victoria Koronowo    
Chemik Bydgoszcz    -    Polonia Leszno    
Wda Świecie    -    Lech Rypin    
Górnik Konin    -    Notecianka Pakość    
Piast Kobylin    -    Unia Swarzędz    
Włocłavia Włocławek    -    TS 1998 Dopiewo   

Kolejka 15

TS 1998 Dopiewo    -    Lubuszanin Trzcianka    
Unia Swarzędz    -    Włocłavia Włocławek    
Notecianka Pakość    -    Piast Kobylin    
Lech Rypin    -    Górnik Konin    
Polonia Leszno    -    Wda Świecie    
Victoria Koronowo    -    Chemik Bydgoszcz    
Unia Janikowo    -    Calisia Kalisz    
Mieszko Gniezno    -    Unia Solec Kujawski   

Kolejka 16

Lubuszanin Trzcianka    -    Unia Solec Kujawski    
Mieszko Gniezno    -    Calisia Kalisz    
Unia Janikowo    -    Chemik Bydgoszcz    
Victoria Koronowo    -    Wda Świecie    
Polonia Leszno    -    Górnik Konin    
Lech Rypin    -    Piast Kobylin    
Notecianka Pakość    -    Włocłavia Włocławek    
Unia Swarzędz    -    TS 1998 Dopiewo   

Kolejka 17

Unia Swarzędz    -    Lubuszanin Trzcianka    
TS 1998 Dopiewo    -    Notecianka Pakość    
Włocłavia Włocławek    -    Lech Rypin    
Piast Kobylin    -    Polonia Leszno    
Górnik Konin    -    Victoria Koronowo    
Wda Świecie    -    Unia Janikowo    
Chemik Bydgoszcz    -    Mieszko Gniezno    
Calisia Kalisz    -    Unia Solec Kujawski   

Kolejka 18

Lubuszanin Trzcianka    -    Calisia Kalisz    
Unia Solec Kujawski    -    Chemik Bydgoszcz    
Mieszko Gniezno    -    Wda Świecie    
Unia Janikowo    -    Górnik Konin    
Victoria Koronowo    -    Piast Kobylin    
Polonia Leszno    -    Włocłavia Włocławek    
Lech Rypin    -    TS 1998 Dopiewo    
Notecianka Pakość    -    Unia Swarzędz   

Kolejka 19

Notecianka Pakość    -    Lubuszanin Trzcianka    
Unia Swarzędz    -    Lech Rypin    
TS 1998 Dopiewo    -    Polonia Leszno    
Włocłavia Włocławek    -    Victoria Koronowo    
Piast Kobylin    -    Unia Janikowo    
Górnik Konin    -    Mieszko Gniezno    
Wda Świecie    -    Unia Solec Kujawski    
Chemik Bydgoszcz    -    Calisia Kalisz   

Kolejka 20

Lubuszanin Trzcianka    -    Chemik Bydgoszcz    
Calisia Kalisz    -    Wda Świecie    
Unia Solec Kujawski    -    Górnik Konin    
Mieszko Gniezno    -    Piast Kobylin    
Unia Janikowo    -    Włocłavia Włocławek    
Victoria Koronowo    -    TS 1998 Dopiewo    
Polonia Leszno    -    Unia Swarzędz    
Lech Rypin    -    Notecianka Pakość   

Kolejka 21

Lech Rypin    -    Lubuszanin Trzcianka    
Notecianka Pakość    -    Polonia Leszno    
Unia Swarzędz    -    Victoria Koronowo    
TS 1998 Dopiewo    -    Unia Janikowo    
Włocłavia Włocławek    -    Mieszko Gniezno    
Piast Kobylin    -    Unia Solec Kujawski    
Górnik Konin    -    Calisia Kalisz    
Wda Świecie    -    Chemik Bydgoszcz   

Kolejka 22

Lubuszanin Trzcianka    -    Wda Świecie    
Chemik Bydgoszcz    -    Górnik Konin    
Calisia Kalisz    -    Piast Kobylin    
Unia Solec Kujawski    -    Włocłavia Włocławek    
Mieszko Gniezno    -    TS 1998 Dopiewo    
Unia Janikowo    -    Unia Swarzędz    
Victoria Koronowo    -    Notecianka Pakość    
Polonia Leszno    -    Lech Rypin   

Kolejka 23

Polonia Leszno    -    Lubuszanin Trzcianka    
Lech Rypin    -    Victoria Koronowo    
Notecianka Pakość    -    Unia Janikowo    
Unia Swarzędz    -    Mieszko Gniezno    
TS 1998 Dopiewo    -    Unia Solec Kujawski    
Włocłavia Włocławek    -    Calisia Kalisz    
Piast Kobylin    -    Chemik Bydgoszcz    
Górnik Konin    -    Wda Świecie   

Kolejka 24

Lubuszanin Trzcianka    -    Górnik Konin    
Wda Świecie    -    Piast Kobylin    
Chemik Bydgoszcz    -    Włocłavia Włocławek    
Calisia Kalisz    -    TS 1998 Dopiewo    
Unia Solec Kujawski    -    Unia Swarzędz    
Mieszko Gniezno    -    Notecianka Pakość    
Unia Janikowo    -    Lech Rypin    
Victoria Koronowo    -    Polonia Leszno   

Kolejka 25

Victoria Koronowo    -    Lubuszanin Trzcianka    
Polonia Leszno    -    Unia Janikowo    
Lech Rypin    -    Mieszko Gniezno    
Notecianka Pakość    -    Unia Solec Kujawski    
Unia Swarzędz    -    Calisia Kalisz    
TS 1998 Dopiewo    -    Chemik Bydgoszcz    
Włocłavia Włocławek    -    Wda Świecie    
Piast Kobylin    -    Górnik Konin

Kolejka 26

Lubuszanin Trzcianka    -    Piast Kobylin    
Górnik Konin    -    Włocłavia Włocławek    
Wda Świecie    -    TS 1998 Dopiewo    
Chemik Bydgoszcz    -    Unia Swarzędz    
Calisia Kalisz    -    Notecianka Pakość    
Unia Solec Kujawski    -    Lech Rypin    
Mieszko Gniezno    -    Polonia Leszno    
Unia Janikowo    -    Victoria Koronowo   

Kolejka 27

Unia Janikowo    -    Lubuszanin Trzcianka    
Victoria Koronowo    -    Mieszko Gniezno    
Polonia Leszno    -    Unia Solec Kujawski    
Lech Rypin    -    Calisia Kalisz    
Notecianka Pakość    -    Chemik Bydgoszcz    
Unia Swarzędz    -    Wda Świecie    
TS 1998 Dopiewo    -    Górnik Konin    
Włocłavia Włocławek    -    Piast Kobylin   

Kolejka 28

Lubuszanin Trzcianka    -    Włocłavia Włocławek    
Piast Kobylin    -    TS 1998 Dopiewo    
Górnik Konin    -    Unia Swarzędz    
Wda Świecie    -    Notecianka Pakość    
Chemik Bydgoszcz    -    Lech Rypin    
Calisia Kalisz    -    Polonia Leszno    
Unia Solec Kujawski    -    Victoria Koronowo    
Mieszko Gniezno    -    Unia Janikowo   

Kolejka 29

Mieszko Gniezno    -    Lubuszanin Trzcianka    
Unia Janikowo    -    Unia Solec Kujawski    
Victoria Koronowo    -    Calisia Kalisz    
Polonia Leszno    -    Chemik Bydgoszcz    
Lech Rypin    -    Wda Świecie    
Notecianka Pakość    -    Górnik Konin    
Unia Swarzędz    -    Piast Kobylin    
TS 1998 Dopiewo    -    Włocłavia Włocławek   

Kolejka 30

Lubuszanin Trzcianka    -    TS 1998 Dopiewo    
Włocłavia Włocławek    -    Unia Swarzędz    
Piast Kobylin    -    Notecianka Pakość    
Górnik Konin    -    Lech Rypin    
Wda Świecie    -    Polonia Leszno    
Chemik Bydgoszcz    -    Victoria Koronowo    
Calisia Kalisz    -    Unia Janikowo    
Unia Solec Kujawski    -    Mieszko Gniezno    



źródło: www.90minut.pl


  • Komentarzy [3]
  • czytano: [523]
 

autor: ~kaesiak 2010-07-19 13:47:09

avatar Najważniejsze derby na wyjeździe ;) Szkoda tylko że sezon kończymy na wyjeździe ale to nic :D Spokojnie pierwsza 8. w tym sezonie :DrnrnP.S. Fotograf najlepszego z okazji urodzin!


autor: ~anonimxD 2010-07-19 18:17:22

avatar Może czas pomyśleć nad reaktywacją kk?


autor: ~do anonima 2010-07-19 19:02:54

avatar no to udziel sie w powtórnym powrocie kk;p


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Notecianka PakośćZagłębie Piechcin
Notecianka Pakość 10:1 Zagłębie Piechcin
2017-07-19, 17:00:00
Pakość
     
mecz towarzyski

Najnowsza galeria

I Memoriał im. Eugeniusza Bednarka
Ładowanie...

Tabela ligowa

kujawsko-pomorskie » IV liga

Wyniki

Mecze sparingowe
Notecianka Pakość 10:1 Zagłębie Piechcin
Gopło Kruszwica Notecianka Pakość

Facebook