• autor: fotograf, 2010-06-12 10:22

Drużyny młodzieżowe:

Młodzicy: Notecianka Pakość - Noteć Inowrocław  3:1

Trampkarze: Chemik II Bydgoszcz - Notecianka Pakość  3:1

bramka: Jakub Rościszewski (Warto dodać, że było to już 30 trafienie Jakuba w rozgrywkach z czego 3 gole zdobyte w juniorach starszych)

Juniorzy starsi: Notecianka Pakość - Noteć Inowrocław  3:4

bramki: Erwin Woźniak (karny), Mateusz Heppner, Bartosz Dzióbkowski. Od połowy pierwszej części gry Notecianka grała w "10" czerwoną kartkę otrzymał Martin Otocki.

• Komentarzy [3]
  • czytano: [872]

autor: ~Notecianin 2010-06-12 22:35:32

avatar Brawo Kuba! Jeszcze trochę i witamy w seniorach! Godny zastępca dla Nadoli! I w dodatku jaki bramkostrzelny!

autor: ~kibic 2010-06-14 14:21:44

avatar szkoda juniorow bo chlopaki starali sie w "10" oczywiscie Martin zablysnąl w zlym sensie tego slowa czerwona kartka po co ale brawo bo przegrywajac podniesli sie na 3-2 bodajze w 15 minut Czy to prawda ze juz nie bedzie j.starszych Jak tu zmotywowac chlopakow gra

autor: ~Notecianin 2010-06-14 20:05:30

avatar Naprawdę brawa dla juniorów za postawę z 2:0 na 3:2 w 15 minut doprowadzić grając w "10". Trochę początek przespali i to zaważyło na porażce. W 10 lepiej im się układała gra niż w 11. Bramka do szatni na 3:3 i do szatni praktycznie na 4:3. Szkoda, ale brawa za postawę. Fotograf nie potrzebnie tam zrobił im karnego na szczęście nie trafiony ale w drugiej połowie wyczyścił prawe sytuacji 1vs1.