Statystyki drużyny

Aktualności

Fenomenalne trafienie Nadolskiego i zwycięstwo Notecianki

• autor: fotograf, 2010-05-15 19:27

Kolejne zwycięstwo na wiosnę odniosła Notecianka Pakość. Po trafieniach Bartłomieja Delekty, Michała Nadolskiego bezpośrednio z rzutu rożnego oraz Kamila Kali nasz zespół pokonał Mieszka Gniezno 3:1.

W sobotnim spotkaniu w meczowej kadrze zabrakło pauzującego za nadmiar kartek Karola Fortuny a także kontuzjowanych Rogera Babiarza i Krzysztofa Wiśniewskiego. Początek spotkania należał do Notecianki. Pierwszą okazję do zdobycia gola miał Michał Nadolski ale piłka minimalnie minęła bramkę. Nasza drużyna rzadko schodziła z połowy przeciwników. Większość akcji Mieszka kończyły się na pakoskiej defensywie. Pierwsza bramka w tym spotkaniu wpadła w 29 minucie meczu po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Michała Nadolskiego Bartłomiej Delekta skierował piłkę do siatki. Od tego momentu Mieszko co raz śmielej zagrażało naszej bramce ale pewnie w dniu dzisiejszym spisywał się Marcin Ciesielski, który bronił groźne strzały gości. Gdy zbliżaliśmy się do końca pierwszej połowy Notecianka wykonywała rzut rożny. Jak zawsze do piłki podszedł Michał Nadolski, który tak perfekcyjnie dośrodkował, że piłka wpadła za kołnierz bramkarzowi i bezpośrednio wpadła do siatki. Tak więc po pierwszej połowie nasza drużyna schodziła do szatni z dwubramkowym prowadzeniem.

Drugą część spotkania obie drużyny zaczęły bez zmian. Pierwsza roszada w naszej drużynie miała miejsce w 71 minucie wtedy to za Grzegorza Woźniaka wszedł Erwin Woźniak. Chwilę po jego wejściu nasz zespół podwyższył prowadzenie. Michał Szot świetnie ujrzał wychodzącego lewą stronką Kamila Kali do którego zgrał piłkę ,która bez problemów znalazła drogę do siatki. W 83 minucie Notecianka przeprowadziła drugą zmianę za Michała Szota wszedł Arkadiusz Nowicki. Rozluźniona wysokim prowadzeniem nasza drużyna dała sobie niestety wbić jednego gola w 84 minucie. Do końca spotkania nic się już nie zmieniło po za tym, że w końcówce meczu Błażeja Babiarza zmienił Mateusz Heppner.

Skład Notecianki:

Marcin Ciesielski - Łukasz Gac, Mikołaj Bednarek, Bartłomiej Delekta, Karol Schumacher - Grzegorz Woźniak (71' Erwin Woźniak), Michał Nadolski, Krzysztof Misiąg, Kamil Kala - Michał Szot (83' Arkadiusz Nowicki), Błażej Babiarz (89' Mateusz Heppner)

W rezerwie pozostali: Paweł Krajewski, Ariel Jastrzembski, Wojciech Gutowski, Mateusz Szabelski

Drużyny młodzieżowe:

Juniorzy starsi: Notecianka Pakość - LZS Świątkowo/Cerplon Cerekwica  4:3 (Mateusz Heppner 3, Maciej Popielewski; nk*: Martin Otocki, Błażej Spychalski)

Trampkarze: Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Notecianka Pakość  15:0 **

Młodzicy: Znicz Rojewo - Notecianka Pakość  2:2