Derby dla Notecianki

• autor: robert, 2010-05-08 22:26

Notecianka w rozegranym dzisiaj spotkaniu pokonała Goplanię Inowrocław 1-2. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Bartłomiej Delekta i Michał Nadolski.

Oba zespoły rozpoczęły spotkanie dosyć ostrożnie czekająć na błąd rywala. W 13 minucie spotkania po dośrodkowaniu piłki w pole karne Goplanii bramkę głową dla naszego zespołu strzela Bartłomiej Delekta.Od tego momentu nasza drużyna postanowiła zwolnić tempo, grając rozważnie w obronie i licząc na szybkie wyjścia kontrą. Kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki miał Arkadiusz Nowicki, jednak sobota chyba nie była jego dniem bowiem piłka przelatywała nad bramką rywali, lub niestety gubiła się gdzieś między nogami. W ostatniej minucie Notecianka zdołała jeszcze strzelić gola, jednak sędzia odgwizdał pozycję spaloną. Do przerwy pozostał wynik 0:1.

Drugą połowę znakomicie mógł rozpocząć Nowicki, który jednak z 3 metrów fatalnie spudłował tracąc okazję na podniesienie wyniku. I jak to się mawia: "niewykorzystane sytuacje się mszczą" - w 58 minucie rzut wolny wykonywała Goplania a Mateusz Kowalski w zamieszaniu pod naszą bramką strzelił wyrównującego gola dla Goplanii. Po stracie bramki nasz zespół nerwowo starał się o wypracowanie sytuacji bramkowej, jednak nasi napastnicy nie byli w stanie tego dnia strzelić gola. Dobrym posunięciem trenera okazała się zmiana Nowickiego na Błażeja Babiarza. Ten krótko po wejściu na boisko "skręcił" kilku zawodników Goplani i pięknie wystawił do strzału piłkę Nadolskiemu, który potężnym uderzeniem po rykoszecie pokonał bezradnego bramkarza gospodarzy. Końcowe minuty meczu Notecianka grała w przewadze bowiem II żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Mikołaj Goczkowski.

Skład: Ciesielski Marcin, Bednarek Mikołaj (65"Gutowski Wojciech), Delekta Bartłomiej, Misiąg Krzysztof, Schumacher Karol, Gac Łukasz (72" Woźniak Grzegorz), Nadolski Michał, Fortuna Karol, Kala Kamil, Szot Michał (46" Woźniak Erwin), Nowicki Arkadiusz (82" Babiarz Błażej)

W rezerwie pozostali: Krajewski Paweł, Heppner Mateusz, Jastrzembski Ariel

Pozostałe spotkania XXV kolejki:

Sparta Oborniki - Zdrój Ciechocinek   4:0

Calisia Kalisz - Lech Rypin   3:1

Mieszko Gniezno - Legia Chełmża   przełożony

Polonia Nowy Tomyśl - Wda Świecie   2:2

Polonia Leszno - Victoria Koronowo   3:2

Włocłavia Włocławek - Lubuszanin Trzcianka   1:1

Unia Swarzędz - Górnik Konin   0:0

Drużyny młodzieżowe:

Juniorzy starski: Pauza w rozgrywkach

Trampkarze: Notecianka Pakość - Jeziorak Żnin   2:4

Młodzicy: Notecianka Pakość - Unia Gniewkowo  3:6

autor: ~Tonio 2010-05-08 23:01:51

avatar Brawo Notecianka wazne 3pkt mecz moze nie stał na najwyzszym poziomie ( uwazam ze to nasz najslabszy mecz w tej rundzie no oprocz meczu z Koninem).Znakomicie ułozyl nam sie mecz Bartek znowu strzela brameczke i potwierdza swoja wysoka forme tylko panowie czemu nie strzelaja napastnicy??? Cos jest nie tak dlaczego gra Nowicki skoro jest zupelnie bez formy??? Trenerze czas na zmiany z przodu DZieki

autor: ~ziomek 2010-05-09 01:24:12

avatar moim zdaniem nowicki dobrze gra :) Brawo dla bartka :)

autor: ~Tonio 2010-05-09 08:43:12

avatar Ziomek no to chyba tylko ty tak myslisz byles na goplanii??? chyba nie. Panie redaktorze mam do pana male pytanko przygotuj tabele z meczami tylko z tej rundy jestesmy ciekawi jak nasi pupile wypadaja na wiosne z gory dzieki

autor: ~x 2010-05-09 09:19:44

avatar taka tabela jest na stronce w zakladce tabela jest ich kilka (jesien wiosna dom wyjadz )

autor: ~fotograf 2010-05-09 09:24:01

avatar do Toni: taka tabela jest w dziale Tabele wystarczy zjechać kawałek na dól i jest tabela tylko z wynikami z rundy wiosennej. Patrząc tylko na wiosnę nasi piłkarze są na 4 miejscu!!

autor: ~notecianka 2010-05-09 10:55:36

avatar notecianka jest słaba jak barszcz w inowrocławiu nie pokazała nic jedynie bramka bartłomieja delekty a to co zrobił trener to był zwykły rykoszet no ale nic jakby nie patrzeć to punkty sa ale za co ???? w wczorajszym spotkaniu wyrózniło sie tylko 3 piłkarzy delekta schumacher i bednarek nikt wiecej

autor: ~anonim 2010-05-09 12:54:07

avatar ej sorki macie zdjecia z tego meczu??

autor: ~Notecianin 2010-05-09 13:24:30

avatar Jak wpisujecie takie rzeczy to miejsce odwagę się chociaż podpisać a nie wielce mądrzy bo anonimowo jak trzeba było być zalogowanym na starej stronie żeby pisać komentarze to nikt z Was nie miał odwagi si wypowiedzieć. Do Notecianka: Może i nasz zespól był słaby w Inowrocławiu i fuksem wpadła bramka na 2:1 ale jak to mówią szczęście sprzyja lepszym i w końcu było po naszej stronie!

autor: ~anonim 2010-05-09 22:38:30

avatar jest duzo zespolwo ktore graja gorsza pilke od nas a jednak sa wyzej w tabeli. Popatrzcie na rypin,wde,nowy tomysl,wloclawie czy koronowo zaden z tych zespolow nie gra lepszej pilki od nas i w tamtej rundzie tez nie gral. po jednym gorszym meczu oceniacie odrazu zespol za caly sezon. wszyscy pisali ze z nowym tomyslem nie damy rady bo zabraknie sily a to oni siedli w 70 minucie

autor: ~Tonio 2010-05-11 21:39:42

avatar kiedy foty z meczu?? Beda wogole??

autor: ~fotograf 2010-05-11 22:04:04

avatar Będą, będą. Jutro albo w czwartek będzie możliwość pobrania fotek.