Zaległości z XVII kolejki

• autor: fotograf, 2010-04-27 20:50

Jutro o godzinie 17:00 w Świeciu z miejscową Wdą seniorzy Notecianki Pakość rozegrają kolejne spotkanie ligowe. Mecz planowo odbyć miał się 13 marca jednak z powodu złych warunków atmosferycznych przełożony został najpierw na 24 marca potem na 14 kwietnia a ostatecznie na jutrzejszy dzień tj. 28 kwietnia.

W przeciągu 2 lat obie drużyny spotkały się już trzykrotnie. Jesienią 2008 roku w rozgrywkach IV ligi Notecianka wygrała 2-1 (Bartłomiej Delekta, Roger Babiarz) a w rewanżu rozgrywanym wiosną ubiegłego roku Wda wysoko bo aż 5:0 pokonała nasz zespół. Po awansie obu drużyn do III ligi w jesiennym starciu beniaminków lepsi okazali się gracze Wdy wygrywając 0-1 (Mariusz Barlik).

Po niezbyt udanej jesieni (zdobytych zaledwie 14 punktów) Notecianka fenomenalnie rozpoczęła rundę rewanżową i w rozegranych dotychczas pięciu spotkaniach zgromadziła 10 punktów. Do drużyny po kontuzji powrócili napastnicy Roger Babiarz i Arkadiusz Nowicki, którzy w znacznym stopniu wzmocnili linię napadu. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Roger Babiarz, który w ostanich dwóch meczach strzelił zwycięskie gole.

Miejmy nadzieje, że szczęście którego zawsze nam brakowało długo nas nie opuści i w jutrzejszym spotkaniu Notecianka powalczy o komplet punktów, choć faworytem w tej potyczce nie będzie zresztą tak jak i w dwóch poprzednich.

28.04.2010   KS Wda Świecie - KS NOTECIANKA PAKOŚĆ  17:00

autor: ~19ksn51 2010-04-28 13:50:27

avatar bedzie relacja z meczu

autor: ~forograf 2010-04-28 15:16:05