Zmiany kadrowe !

• autor: redakcja, 2017-03-17 18:25

Już jutro wznowienie rozgrywek IV ligi. Jak to bywa w większości klubów w przerwie zimowej dochodzi do zmian kadrowych i tak się właśnie stało w Pakości.

Pierwszym zawodnikiem, który wzmocnił nasz zespół jest dobrze znany w regionie Łukasz Kempski. Urodzony 15 marca 1988 roku młodszy z braci Kempskich do Notecianki przyszedł z Piasta Złotniki Kujawskie gdzie w rundzie jesiennej rozegrał 18 spotkań zdobywając dwa gole. Popularny "Guciu" jest wszechstronnym zawodnikiem mogącym występować praktycznie na każdej pozycji na boisku.

Drugim klubowym wzmocnieniem jest inny zawodnik występujący w poprzedniej rundzie w Złotnikach Kujawskich Adam Bujak. Adam urodził się 3 grudnia 1991 roku i występuje na pozycji napastnika. W poprzedniej rundzie w 17 spotkaniach zawodnik ten zdobył 5 bramek.

Ostatnim trzecim zawodnikiem, który przyszedł do naszego klubu jest Jacek Zdrojewski. Urodzony 9 kwietnia 1997 zawodnik przeszedł do Notecianki z Cuiavii Inowrocław w której w 14 spotkaniach zdobył dwie bramki min. w meczu z Notecianką. Jacek jest nominalnym napastnikiem.

Po stronie strat zaliczyć można przejście Joachima Nowackiego do Zagłębia Piechcin. Himek dla naszego zespołu wystąpił w 17 spotkaniach zaliczając 1277 minut w których zdobył jedną bramkę. Ponadto treningów z zespołem nie wznowili: Jakub Rościszewski, Kamil Trawka oraz Patryk Woźniak