Notecianka Pakość - strona oficjalna

Strona klubowa
 • Wyniki ostatniej kolejki:
 • Notecianka Pakość - Zagłębie Piechcin 10:1
 • Gopło Kruszwica - Notecianka Pakość
 •        

Logowanie

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 16 gości

dzisiaj: 191, wczoraj: 357
ogółem: 2 492 264

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyny

Aktualności

Notecianka Zwycięska! Notecianka Niepokonana!

 • autor: robert, 2013-11-21 14:37

Żacy Naszego Klubu okazali się rewelacją podczas silnie obsadzonego turnieju  „Soccer CUP U-8”, który odbył się w sobotę 16.11.13r. w Inowrocławskiej Hali Widowiskowo-Sportowej.  W imprezie piłkarskiej  wzięło udział 12 drużyn, przydzielonych do 3 grup: A – Soccer Inowrocław, Zawisza Bydgoszcz, Oranje Konin, Unia Janikowo; B – Chemik Bydgoszcz, Notecianka PAKOŚĆ,  Dwunastka Włocławek, Viktoria Koronowo; C – DAP Toruń, Viktoria Niemcz, Pogoń Mogilno, Wisełka Solec Kujawski.

Zespoły w grupach grały systemem „każdy z każdym”. Do półfinałów awansowały zwycięscy poszczególnych grup oraz jedna ekipy z drugiego miejsca, z najlepszym dorobkiem punktowym. Podopieczni trenera Ariela Nadolskiego pierwszą fazę rozgrywek przebrnęli jak burza, nie dając szans rywalom. Wygrali wszystkie trzy mecze inkasując komplet 9 punktów, strzelając 9, a tracąc 1 bramkę . Pewnie z najlepszym bilansem punktowo-bramkowym przeszli do następnej rundy rozgrywek.

Oto wyniki części  wstępnej:

 Notecianka – 12 Włocławek   4:0

Notecianka – Viktoria Koronowo  2:0

Notecianka – Chemik Bydgoszcz  2:1

W pierwszej parze  półfinałowej  Pakościanie  2:0 wygrali z DAP Toruń. Natomiast zwycięzcę  drugiej pary wyłoniły dopiero rzutu karne, w których minimalnie lepsi od gospodarzy (AP „Soccer” Inowrocław )okazali się zawodnicy z Bydgoszcz.

Wielki finał to potyczka Notecianki z Zawiszą. Nasi chłopcy na  początku przejęli  inicjatyw. Jednak  od 3 minuty przeżywali ciężkie chwilę, ponieważ poważnego urazu  głowy nabawił się podstawowy gracz pakoskiego teamu Hubert Jaskuła, który nie zagrał już w tym meczu. Na szczęście zawodnicy Notecianki  wznieśli się na wyżyny swoich możliwości i od 5 minuty po golu kapitana Aleksandra Nadolskiego wyszli na jedno-bramkowe prowadzenie.  Mimo kadrowego osłabienia piłkarze z Grodu Jakuba kontrolowali wynik do połowy ostatniej minuty spotkania. Niestety w ostatniej akcji (rzut rożny rywali) zabrakło koncentracji  i na kilka sekund przed ostatnim gwizdkiem sędziego przeciwnicy wyrównali stan rywalizacji na 1:1. O końcowym rezultacie finału zdecydowały rzuty karne, w których lepsi od renomowanego rywala, okazali się zawodnicy Notecianki. Warto podkreśli dużo odporność psychiczną Naszych, skutecznych egzekutorów, tj. A. Nadolskiego, I. Sobieralskiego, a w szczególności bramkarza E. Lewandowskiego, który nie tylko obronił jeden strzał przeciwników, ale co najważniejsze, pewnie wykonał ostatniego karnego, dającego wygraną 3:1. Na zakończenie najmłodsi adepci futbolu z Pakości przy gromkich brawach kibiców, zaprezentowali  swój taniec zwycięzców ….”Tak się bawi , tak się bawi Notecianka”.

Skład Mistrzów „Soccer CUP U-8”: Eryk Lewandowski, Igor Sobieralski, Adam Ciesielski, Aleksander Nadolski, Hubert Jaskuła, Maurycy Mróz, Bartosz Gołębiewski, Aleks Kowalczyk, Jeremiasz Wojciechowski, Paweł Czkalski.

Końcowa klasyfikacja:

 1. Notecianka PAKOŚĆ
 2. Zawisz Bydgoszcz
 3. DAP Toruń
 4. Soccer Inowrocław
 5. Wisełka Solec Kujawski
 6. Victoria Niemcz
 7. Victoria Koronowo
 8. Chemik Bydgoszcz
 9. Dwunastka Włocławek
 10. Oranje Sport Konin
 11.  Unia Janikowo
 12. Pogoń Mogilno

Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Michała Szwedo z Zawiszy, a królem strzelców został Aleksander Nadolski z Notecianki. Wyróżniono Fabiana Lewińskiego z Soccer Inowrocław i Marcin Mulskiego z DAP Toruń, a Paweł Czkalski z Notecianki (rocznik 2008) został najmłodszym zawodnikiem turnieju.  Organizatorzy przygotowali również nagrody indywidualne dla najlepszych graczy  w każdy zespole . W Naszej drużynie wyróżniony został Hubert Jaskuła.

      Wszystkim chłopcom należą się wielkie gratulacje oraz słowa uznania za walkę, nieustępliwość, serce zostawione na parkiecie oraz stworzenie wielu wspaniałych  akcji zakończonych przepięknymi golami. Organizatorom, tj. Akademii Piłkarskiej „Soccer” dziękujemy za zaproszenie na tak znakomity zarówno pod względem sportowym jak i organizacyjnym turniej halowy.

 

 

                                                                                                                                 Ariel Nadolski

 


 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Notecianka PakośćZagłębie Piechcin
Notecianka Pakość 10:1 Zagłębie Piechcin
2017-07-19, 17:00:00
Pakość
     
mecz towarzyski

Najnowsza galeria

I Memoriał im. Eugeniusza Bednarka
Ładowanie...

Tabela ligowa

kujawsko-pomorskie » IV liga

Wyniki

Mecze sparingowe
Notecianka Pakość 10:1 Zagłębie Piechcin
Gopło Kruszwica Notecianka Pakość

Facebook