Rafał Langowski podsumowuje sezon

• autor: Redakcja, 2013-06-26 19:55

W dniu dzisiejszym prezentujemy wypowiedź Rafała Langowskiego podsumowującą zakończony kilka dni temu sezon.

W minionym sezonie pokazaliśmy dwa oblicza. Bardzo słabo rozpoczęliśmy rundę jesienną, kiedy to po sześciu kolejkach mieliśmy na swoim koncie zaledwie dwa „oczka”. Tych wszystkich wówczas straconych punktów brakowało nam do końca, aby parę kolejek przed końcem rozgrywek zapewnić sobie utrzymanie. Po słabszej jesieni, podczas której wygraliśmy tylko cztery mecze, bardzo ciężko przepracowaliśmy okres przygotowawczy, co przyniosło efekty. W rundzie rewanżowej wygraliśmy osiem spotkań, co pozwoliło nam na zakończenie sezonu na dziewiątej pozycji. Szkoda straconych punktów szczególnie w meczu z GKS-em Dopiewo, kiedy z przebiegu gry nie byliśmy wcale słabszym zespołem, a jednak przegraliśmy 0:3. Pechowo punkty uciekły nam także w dokończonym meczu z Polonią Środa Wielkopolska, kiedy w doliczonym czasie gry mieliśmy dwie sytuacje na przywiezienie choćby jednego punktu i jakby nie patrząc – gdybyśmy zdobyli te punkty moglibyśmy zakończyć sezon na siódmej pozycji, ale nie ma co gdybać. Cieszymy się, że w ostatnich trzech spotkaniach zdobyliśmy komplet punktów, co pozwoliło nam na utrzymanie Notecianki w trzeciej lidze i teraz z czystym sumieniem możemy rozjechać się na urlopy, aby naładować akumulatory na nowy sezon.