Podsumowanie sezonu oczami Mędla!

• autor: Redakcja, 2013-06-25 19:42

Od dnia dzisiejszego przez najbliższych kilka dni będziemy przedstawiać wypowiedzi zawodników Notecianki Pakość podsumowujące zakończony w sobotę sezon III ligi. Na początek zaprezentujemy wypowiedź Sebastiana Mędlewskiego. Za pośrednictwem strony zapraszamy również na nasz FanPage na Facebooku na którym zbieramy pytania do trenera Dariusza Durdy!.

Podsumowując miniony sezon warto podkreślić  że zagraliśmy dwie bardzo różniące się od siebie rundy: zaczynając opisywanie I rundy na język przychodzi mi tylko jedno słowo - kompromitacja. Nie tak wyobrażałem sobie start w nowym klubie. Nie miałem zamiaru zmieniać otoczenia po to by po prawie każdej kolejce schodzić ze spuszczoną głową. O wiele lepiej i więcej mogę się wypowiedzieć na tematu rundy rewanżowej, która z pewnością była o wiele lepsza i nie ma co ukrywać ja osobiście przed sezonem liczyłem ze tak będzie wyglądał nasz cały sezon, a nie tylko jego połówka. Jeśli chodzi o rundę wiosenną możemy się cieszyć wszyscy po kolei za to czego dokonaliśmy, ale też niestety musimy żyć z tym, że właśnie w tej rundzie doznaliśmy najwyższej porażki co nam chluby nie przynosi. Jednak pomijając ten jeden zły występ całego zespołu uważam, że w przyszłym sezonie przy założeniu, że kadra się nie zmieni już nie dojdzie do sytuacji jaka miała miejsce jeszcze całkiem niedawno i nasza drużyna będzie zajmować wyższe lokaty czego działaczom, kibicom i samemu sobie życzę. Co do mojej osoby potwierdziło się (niestety) to co mi się przytrafiało dotychczas podczas zmieniania klubu, czyli słabszy początek sezonu i zdecydowanie lepszy jego koniec. Nie ukrywam, że moje ambicje przedsezonowe i założenia co do osiągnięć indywidualnych również były większe no, ale nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. Na koniec tylko dodam, że miejsce w III lidze Noteciance Pakość się jak najbardziej należy, a przyszły sezon to tylko jeszcze bardziej udowodni. Pozdrawiam Sebastian Mędlewski.