Notecianka Pakość - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Notecianka Pakość - Zagłębie Piechcin 10:1
  • Gopło Kruszwica - Notecianka Pakość
  •        

Logowanie

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 17 gości

dzisiaj: 662, wczoraj: 408
ogółem: 2 491 629

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyny

Aktualności

Orlicy najlepsi w Janikowie

  • autor: Redakcja, 2013-02-16 20:53

Najmłodsi reprezentacji naszego klubu wygrali dzisiejszy turniej rozgrywany w Janikowie. Podopiecznym Ariela Nadolskiego gratulujemy tego zwycięstwa i życzymy kolejnych turniejowych jak i ligowych sukcesów. W imprezie sportowej wzięło udział 8 drużyn, przydzielonych do dwóch grup, gdzie mecze odbywał się w systemie „każdy z każdym”.

 

Grupa A:

MLKS Unia Janikowo

Dąb Bąkowo

Hermes Radłowo

Pogoń Mogilno

Grupa B:

Cuiavia Inowrocław

SKF Komorniki

Notecianka Pakość

LZS Kościelec

Skład pakoskiego teamu: M. Ratajski, Os. Kowalczyk, T. Linetty, M. Kowalski, Ol. Kowalczyk, A. Nadolski, M. Wiśniewski, H. Nawrocki, A. Bieniek, H. Jaskuła.

Wyniki Notecianki:

Notecianka- LZS Kościelec 2:0,

Notecianka – Cuiavia Inowrocław 1:1,

Notecianka – SKF Komorniki 1:1.

Po pierwszej fazie rozgrywek pakoscy orlicy z drugiego miejsca w grupie przeszli do półfinału turnieju, gdzie nie dali szans rówieśnikom z Janikowa pokonując ich 3:0. W drugiej parze półfinałowej spotkały się: Cuiavia Inowrocław i Pogoń Mogilno. Po bardzo wyrównanym oraz zaciętym meczu, lepsi o jedną bramkę okazali się Inowrocławianie, wygrywając ostatecznie 2:1. Finał i mecz o III miejsce okazał się powtórką z fazy grupowej. W spotkaniu, którego stawką był brązowy medal gospodarze rozbili zespół Pogoni aż 9:1. Natomiast w wielkim, bardzo emocjonującym  finale,  Notecianka pokonała 1:0 Cuiavię Inowrocław. Po ostatnim gwizdku sędziego pakoscy orlicy zatańczyli na środku boiska taniec zwycięstwa.

Strzelcy bramek: 4 Ol. Kowalczyk, 2 Os. Kowalczyk, 2 H. Nawrocki.

Na zakończenie imprezy wszystkie drużyny odebrały pamiątkowe puchary i dyplomy, a trzy  najlepsze ekipy otrzymały  medale. Dodatkowo w gronie wyróżnionych znalazł się nasz kapitan Aleksander Nadolski uznany najlepszym zawodnikiem turnieju. Organizatorzy nagrodzili  także wyróżniających się  zawodników z poszczególnych zespołów. W Naszej drużynie nagrodę otrzymał bardzo dobrze dysponowany tego dnia, strzelec 4 bramek Oliwier Kowalczyk.

Wszyscy chłopcy zasłużyli na wielkie słowa uznania i gratulacje. Po raz kolejny pokazali dobrą, konsekwentną, ambitną i skuteczną grę, która została zauważona nie tylko przez trenerów pozostałych drużyn,  ale co najważniejsze  doceniona przez kibiców i nagrodzona gromkimi brawami.

Końcowa klasyfikacja:

Notecianka Pakość

Cuiavia Inowrocław

K. S.  Unia Janikowo

Pogoń Mogilno

SKF Komorniki

Dąb Bąkowo

Hermes Radłowo

LZS Kościelec

Warto również podkreślić dobry jak na swoje możliwości występ zespołu Hermesu Radłowo, który ostatecznie uplasował się na 7 miejscu, pokonując w ostatnim spotkaniu po rzutach karnych 3:2 lokalnego rywala LZS Kościelec.

Skład drużyny: B. Gołębiewski, B. Salamon, I. Jóźwiak, M. Mróz, M. Kwiatkowski, K. Graczyk. Ł. Wołowiec, O. Popławski i gościnnie dwóch graczy Notecianki: O. Moritz, M. Swojnóg.

Wszystkich młodych zawodników należy docenić za bardzo ambitną grę oraz walkę do ostatniego gwizdka. Może umiejętności jak na tę chwilę troszkę brakuje, ale ich zaangażowanie i serce zostawione na boisku było bardzo widoczne. Za co cały zespół otrzymał gorące brawa od  licznie przybyłych kibiców. Dodatkowo wyróżniony został Bartosz Salomon (1 bramka w meczu z Pogonią Mogilno) uznany najlepszym zawodnikiem ekipy z Radłowa.


 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Notecianka PakośćZagłębie Piechcin
Notecianka Pakość 10:1 Zagłębie Piechcin
2017-07-19, 17:00:00
Pakość
     
mecz towarzyski

Najnowsza galeria

I Memoriał im. Eugeniusza Bednarka
Ładowanie...

Tabela ligowa

kujawsko-pomorskie » IV liga

Wyniki

Mecze sparingowe
Notecianka Pakość 10:1 Zagłębie Piechcin
Gopło Kruszwica Notecianka Pakość

Facebook