Notecianka Pakość - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Notecianka Pakość - Zagłębie Piechcin 10:1
  • Gopło Kruszwica - Notecianka Pakość
  •        

Logowanie

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 19 gości

dzisiaj: 572, wczoraj: 408
ogółem: 2 491 539

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyny

Aktualności

Świetny występ młodzików

  • autor: Redakcja, 2013-01-26 20:40

Starsi podopieczni trenera Ariela Nadolskiego mogą zaliczyć dzisiejsze popołudnie do udanych. Młodzicy w  turnieju halowym zorganizowanym przez Cuiavię Inowrocław z okazji jubileuszu 90-lecia klubu zajęli wysokie III miejsce. W imprezie sportowej oprócz dwóch drużyn gospodarzy tj. Cuiavia I i Cuiavia II, wystąpiły: Zawisza Bydgoszcz, Gopło Kruszwica, Notecianka Pakość i Piast Złotniki Kujawskie.

fot. ino-online.pl

Przed rozpoczęciem zmagań sportowych odbyło się uroczyste, defiladowe przejście drużyn, a następnie przywitanie ekip i oficjalne rozpoczęcie turnieju przez panią Prezes Marię Andrzejewską. Zespoły zostały przydzielone do następujących grup:

Grupa A:  Cuiavia I, Gopło Kruszwica, Piast Złotniki Kujawskie

Grupa B: Zawisza Bydgoszcz, Notecianka Pakość, Cuiavia II.

Skład drużyny: M. Kurowski, M. Ratajski, M. Pluciński, M. Rościszewski, W. Bacia, D. Kowalski, , K. Filoda, A. Nadolski, M. Kowalski, M. Labuda, K. Jałoszyński, D. Linetty.

Nasi zawodnicy mimo absencji kilku podstawowych graczy stanęli na wysokości zadania i pokazali się z dobrej strony. Bardzo przydatni okazali się młodsi koledzy z drużyny orlików, tj. A. Nadolski, M. Ratajski i M. Kowalski. Ten pierwszy po znakomitych występach został  uznany przez organizatorów objawieniem turnieju i otrzymał z rąk pani Dyrektor OSiR nagrodę rzeczową (piłkę i czapkę angielskiego klubu Chelsea London). Adepci futbolu z Pakości mimo przegranej w pierwszym meczu 4:0  z faworytem Zawiszą Bydgoszcz nie załamali się i w następnym spotkaniu z gospodarzem II wygrali 3:2 (bramki: M Rościszewski, M. Pluciński i A. Nadolski). Po tym zwycięstwie z drugiego miejsca w grupie spotkali się w walce o brązowy medal z Cuiavią I. Mecz stał na wysokim poziomie a wynik zmieniał się bardzo szybko. Jeszcze na 2 minut przed końcowym gwizdkiem sędziego Nasz zespół przegrywał 6:4. Jednak ogromna wola walki i ambicja pozwoliły młodzikom  w ostatnich sekundach doprowadzić do remisu 6:6,  po cudownym rzucie wolnym egzekwowanym przez kapitana M. Rościszewskiego (bramki: 3 M. Rościszewski, A. Nadolski, M. Pluciński i W. Bacia).  O końcowym wyniku zdecydowały rzuty karne, w których znakomicie jak w całym meczu spisał się  bramkarz M. Kurowski, a K. Filoda i M. Rościszewski popisali się dużo odpornością psychiczną pewnie wykonując ten stały fragmenty gry. Po zaciętym dreszczowcu na szczęście dla nas z happy endem nasz zespół uplasował się na trzecim miejscu.

Końcowa klasyfikacja:

1.    Zawisza Bydgoszcz

2.      Gopło Kruszwica

3.      Notecianka Pakość

4.      Cuiavia I

5.      Cuiavia II

6.      Piast Złotniki Kujawskie

Wszyscy chłopcy zasługują na słowa uznania i gratulacje. Miejmy nadzieję, że w kolejnym mocno obsadzonym turnieju, w którym weźmiemy udział już  za tydzień w Trzemesznie zaprezentujemy się równie dobrze. 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [598]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Notecianka PakośćZagłębie Piechcin
Notecianka Pakość 10:1 Zagłębie Piechcin
2017-07-19, 17:00:00
Pakość
     
mecz towarzyski

Najnowsza galeria

I Memoriał im. Eugeniusza Bednarka
Ładowanie...

Tabela ligowa

kujawsko-pomorskie » IV liga

Wyniki

Mecze sparingowe
Notecianka Pakość 10:1 Zagłębie Piechcin
Gopło Kruszwica Notecianka Pakość

Facebook