Notecianka Pakość - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Notecianka Pakość - Zagłębie Piechcin 10:1
  • Gopło Kruszwica - Notecianka Pakość
  •        

Logowanie

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 17 gości

dzisiaj: 284, wczoraj: 357
ogółem: 2 492 357

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyny

Aktualności

Szczęście i pech w jednym

  • autor: redakcja, 2012-11-10 14:27

Siedmiu minut brakowało aby Notecianka wywiozła z Wągrowca trzy punkty a tylko minuty aby punktów nie było w ogóle. Po ciekawym meczu i bardzo zaciętej końcówce gdzie w ostatnich pięciu minutach padły trzy gole Notecianka zremisowała z miejscową Nielbą 3:3. Bramki dla naszej drużyny strzelili: Ariel Jastrzembski 2 oraz Damian Tofil. 

"Cóż można powiedzieć o dzisiejszym spotkaniu, myślę, że zasłużyliśmy na 3 punkty ale cieszy też remis bo pojechaliśmy na trudny teren i każde punkty cieszą. W końcu się przełamałem i trafiłem do siatki rywali.

Pozdrawiam Ariel Jastrzembski"

 

"Co to jest Fair play ? Czy ktoś w dzisiejszym sporcie wie ?Wysyłam do encyklopedii. Zdarzyło się to w Wągrowcu dlatego straciliśmy drugą bramkę! Bardzo chcieliśmy wygrać i to było widać na boisku. Zmyć z siebie ostatnią porażkę. Na boisku wojna i oto mi chodzi.Trzeba oddać chłopakom że bardzo chcieli wywieźć trzy oczka. Cała drużyna zasłużyła na pochwałę.Teraz derby. Gramy o awans i prestiż. Futbol jest nie przewidywalny i dlatego go kochamy. Jesteśmy w grze a to się liczy.

D. Durda"

Patrząc na dzisiejsze wyniki remis nie bardzo zmienił sytuacje Notecianki. Przy zwycięstwie byli byśmy na 12 pozycji a tak przy zwycięstwie GKS'u Dopiewo i naszym remisie zrównujemy się punktami z Lubuszaninem Trzcianką i rok kończymy na 13 pozycji, oby nie pechowej. Zaległe spotkanie z Polonią Środa nie odbędzie się już w tym roku w związku z tym, że za tydzień obie drużyny grają w pucharach tak więc na wiosnę mamy nadal 15 spotkań do rozegrania. Notecianka do boju!

 

Skład:

Marcin Ciesielski - Patryk Strauchamn, Mikołaj Bednarek, Ariel Jastrzembski, Rafał Langowski - Mateusz Chachuła, Karol Fortuna, Adam Wiśniewski, Michał Szot (58' Kamil Kala) - Damian Tofil, Dariusz Słupski (75' Roger Babiarz)

W rezerwie pozostali: Jakub Kaczmarek, Jakub Rościszewski, Sebastian Mędlewski, Dariusz Swojnóg, Paweł Czesiński


 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Notecianka PakośćZagłębie Piechcin
Notecianka Pakość 10:1 Zagłębie Piechcin
2017-07-19, 17:00:00
Pakość
     
mecz towarzyski

Najnowsza galeria

I Memoriał im. Eugeniusza Bednarka
Ładowanie...

Tabela ligowa

kujawsko-pomorskie » IV liga

Wyniki

Mecze sparingowe
Notecianka Pakość 10:1 Zagłębie Piechcin
Gopło Kruszwica Notecianka Pakość

Facebook