Podsumowanie drużyn młodzieżowych

• autor: redakcja, 2012-11-10 13:02

Drużyny młodzieżowe dwa tygodnie temu zakończyli swoje zmagania ligowe. Wszystkie drużyny można powiedzieć, że  nie zawiodły i trzymają się środkowej części tabeli. Wyjątkiem jest drużyna orlików, która rundę jesienną kończy na pierwszej pozycji. Szczegóły poniżej.

Juniorzy starsi:

Prowadzeni jak zawsze przez trenera Eugeniusza Bednarka rozegrali w tej rundzie siedem spotkań. W tych meczach zgromadzili na koncie 11 punktów (3-2-2) co dało im na koniec rundy dobrą czwartą pozycję ze stratą ośmiu punktów do lidera. Bramki też wypadają okazale, 29 strzelonych przy tylko 12 straconych, mniej ma tylko lider z Barcina. Najlepszym strzelcem drużyny na półmetku jest Jakub Rościszewski z 6 trafieniami, po za nim na listę strzelców wpisało się jeszcze sześciu graczy. Najwyższe zwycięstwo 12:0 u siebie z  Pogonią Mogilno a porażka 4:1 na wyjeździe z Unią Gniewkowo

Juniorzy młodsi:

Do rozgrywek zostali zgłoszeni po dłuższej przerwie. Kadra zespołu miesza się z rocznikami trampkarzy stąd też wyniki nie są zbyt okazałe, ale ani też nie są złe. W rundzie jesiennej podopieczni również Eugeniusza Bednarka rozegrali dziesięć spotkań i podobnie jak ich starsi koledzy zgromadzili 11 punktów (3-2-5) co dało im ósmą lokatę ze stratą dziewiętnastu punktów do lidera, który ma komplet punktów. Bilans bramkowy jest nieco na minusie, 17 bramek strzelonych i 22 stracone. Najlepszym strzelcem drużyny jest Daniel Stankiewicz z 4 trafieniami. Dodatkowo bramki strzelało jeszcze siedmiu innych graczy. Najwyższe zwycięstwo 4:0 u siebie z Czarnymi Wierzchosławice a porażka 0:4 na własnym boisku z Pogonią Mogilno

Młodzicy:

Przedostatnia z drużyn młodzieżowych w naszym klubie prowadzona przez Ariela Nadolskiego rozegrała tej jesieni osiem spotkań. Połowę z nich wygrała a połowę przegrała co dało im 12 punktów i dokładnie środek tabeli – piąte miejsce. Do lidera rozgrywek z Kościelca traci też 12 punktów (lider niepokonany). Bilans bramkowy z malutkim plusem, 12 strzelonych i 11 straconych bramek. Najlepszym strzelcem drużyny jest Igor Demby z 10 bramkami a za nim jeszcze dwóch zawodników po jednym golu. Najwyższe ligowe zwycięstwo 3:0 w Pakości z Unią Gniewkowo a porażka 1:6 także u siebie z Gopłem Kruszwica.

Orlicy:

Najmłodsza grupa rozgrywkowa w Pakości po raz drugi z rzędu została zgłoszona do rozgrywek i po raz drugi nie daje szans rywalom. Jesienią podopieczni Ariela Nadolskiego rozegrali siedem spotkań i zgromadzili na koncie 19 punktów (6-1-0) zostając tym samym Mistrzem Jesieni i jedyną niepokonaną ekipą w rozgrywkach. Bilans bramkowy równie okazały jak punkty, 44 bramki strzelone i 13 straconych. Najskuteczniejszym w drużynie orlików jest Aleksander Nadolski z 21 bramkami, po za nim na listę strzelców pisało się jeszcze ośmiu graczy.  Najwyższe ligowe zwycięstwo orlicy zanotowali „na wyjeździe” z Hermesem Radłowo wygrywając 9:0 a remis gdyż porażek nie było, był u siebie w spotkaniu z UKS’em Barcin 2:2.