Rezygnują z Notecianki?

• autor: redakcja, 2012-07-16 21:07

Przygotowania do sezonu ruszyły pełną parą. Jednak nie wszyscy zawodnicy, którzy w zeszłym sezonie reprezentowali barwy klubu wznowili treningi w pakoskim zespole. Mowa tutaj o Macieju Sirko, Dominiku Ostrowskim, Adamie Lisieckim, Damianie Tofilu oraz Arielu Jastrzembskim.

Maciej Sirko od początku przygotowań trenuje ze swoim macierzystym klubem - Unią Janikowo do której powraca po rocznej przerwie. Podobnie jest z Adamem Lisieckim, który najpierw próbował swoich sił w zespołach z wyższych lig ale ostatecznie zdecydował się na podjęcie treningów w Janikowie. Obu zawodników będziemy mogli zobaczyć w środę w meczu sparingowym.

Dominik Ostrowski podobnie jak gracze z Janikowa po półrocznej przygodzie w Noteciance postanowił wrócić do swojego macierzystego klubu i w raz z Chemikiem Bydgoszcz będzie przygotowywał się do nowego sezonu.

Ariel Jastrzembski to kolejny gracz, który nie wznowił treningów w Noteciance a innym zespole, którym jest Cuiavia Inowrocław. W ostatnim sparingu przeciwko Elanie Toruń zagrał 55 minut. O tym czy opuści nasz zespół i uzupełni skład rywali zza miedzy powinniśmy dowiedzieć się w najbliższym czasie.

Ostatnim graczem, który wznowił treningi w innym klubie jest Damian Tofil, pozyskany latem zawodnik próbuje swoich sił na boiskach wyższych lig. Niedawno przebywał on na testach w Bogdance Łęczna jednak po kilku treningach i wewnętrznej gierce, w której trafił też gola nie przekonał do siebie trenera GKS-u.

autor: ~anonim 2012-07-17 19:37:47

avatar a nie idzie się zabezpieczyć przed takim swobodnym odchodzeniem zawodników?

autor: ~anonim 2012-07-18 09:46:54

avatar to pewnie juz nie bedzie mial kto grac szkoda

autor: ~kybyc 2012-07-19 10:38:52

avatar Sirko Jastrzebski Tofil nie pokazali za duzo w sezonie 2011/2012. Chociaż szkoda że nie ma zmienników za bardzo. Lisiecki będzie sporym osłabieniem ponieważ obok Słupka i Delekty wyróżniał się najbardziej. Jest przecież golona który pewnie zagra na prawej obronie. Ale nie ma 2 środkowego i lewego obrońcy. Z juniorów raczej nikt nie zasili III ligowców ponieważ mają za mało umiejętności. Nie ma także środka pomocy i porządnego napastnika ( chociaż tutaj by mógł spokojnie popracować Słupek )

autor: ~do kybyc 2012-07-19 23:14:55

avatar skoro niepotrzeba nikogo zjuniorow to skad pochodza golona delekta szot bednarek nadolski babiarz shumacher zlikwidowac juniorow i dalej kupowac

autor: ~kybyc 2012-07-21 15:15:37

avatar chodzi mi o to że ten rocznik co teraz ukończył wiek juniora starszego za dużo nie pomoże drużynie a co do osób które wymieniłeś - masz rację to są "NASI" zawodnicy. Skoro nie ma za bardzo zaplecza naszej drużyny to jednak trzeba kogoś sprowadzić .

autor: ~anonim 2012-07-21 17:34:30

avatar Juniorzy powinni się w kościelcu albo w radłowie ogrywać żeby troche już pograć w seniorskiej piłce a potem dołączyć ich do seniorów

autor: ~do kybyc 2012-07-23 17:29:05