Juniorzy i trampkarze na podium

• autor: fotograf, 2012-06-30 11:48

Po słabszych latach drużyna juniorów oraz trampkarzy w końcu stanowiła o sile swojej ligi. Obie ekipy, które prowadzone były przez trenera Eugeniusza Bednarka swój sezon zakończyli na podium odpowiednio na trzecim oraz drugim miejscu. Bardzo niewiele brakowało do pierwszej lokaty, która premiowana była grą w barażach o ligę wojewódzką.

Juniorzy starsi:

W rozegranych 20 spotkaniach zgromadzili na swoim koncie 47 punktów tracąc do lidera rozgrywek Goplani Inowrocław tylko trzy punkty strzelając swoim rywalom aż 87 bramek tracąc przy tym 33. Warto dodać, że kolejna ekipa Zagłębie Piechcin do naszej drużyny straciła 20 punktów. U siebie Notecianka przegrała tylko jedno spotkanie na inaugurację z Unią Gniewkowo a na wyjeździe z 10 spotkań wygrała sześć, dwa zremisowała i poniosła dwie porażki. Dzięki świetnej wiośnie (9-1-0) udało się zakończyć rozgrywki na podium i stać się mistrzem rundy wiosennej.

Trampkarze:

Po 22 kolejkach na swoim zgromadzili 54 punkty, które dało im drugie miejsce tracąc do lidera ze Strzelna tylko dwa punkty. Swoim rywalom strzelili uwaga aż 105 bramek tracąc zaledwie 26. W spotkaniach u siebie trampkarze tylko raz nie zgromadzili kompletu punktów, zremisowali z Gopłem Kruszwica także na inaugurację 2:2. Podobnie jak juniorzy okazali się najlepszą drużyną rundy wiosennej (9-1-1).

autor: ~rywal trampkarzy 2012-07-01 12:20:00

avatar Tylko z CUIAVIĄ INOWROCŁAW dostaliście 3 ; 1 ; ]]

autor: ~kibic 2012-07-07 14:08:23

avatar czy w przyszłym sezonie wystawiacie drużynę juniorów młodszych