Notecianka Pakość - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Notecianka Pakość - Zagłębie Piechcin 10:1
  • Gopło Kruszwica - Notecianka Pakość
  •        

Logowanie

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 9, wczoraj: 294
ogółem: 1 922 033

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyny

Aktualności

Zmiana terminu rozpoczęcia rozgrywek

  • autor: robert, 2012-03-01 22:09

Poznań, dnia 01.03.2012r.                                 L.dz.  260 /2012

                                                         Kluby  III ligi gr. II 

         Zgodnie z decyzją Polskiego Związku Piłki Nożnej w oparciu o sugestię Komendy Głównej Policji o zakończeniu rozgrywek do 26 maja 2012r. Wydział Gier i Ewidencji Wielkopolskiego ZPN zmienia dwa ostatnie terminy rozgrywek III ligi gr. II.

Termin 29 rozegrany zostanie 17 marca br. (Notecianka Pakość - Lech Rypin)

Termin 30 rozegrany zostanie 23 maja br. (BKS Sparta Brodnica - Notecianka Pakość)

Termin 28 rozegrany 26 maja br. (Notecianka Pakość - Polonia 1912 Leszno)

 

W załączeniu przesyłamy poprawiony terminarz.

Terminarz rozgrywek ligi: III LIGA GR. II

RUNDA II

Kolejka: 16 w dniach 12-11-2011/13-11-2011

 

121

Lech Rypin

- BKS Sparta Brodnica

2011-11-11

13:00

 

2 : 2

122

Notecianka Pakość

- SOKÓŁ Kleczew

2011-11-12

12:00

 

1 : 0

123

POLONIA 1912 Leszno

- UNIA Swarzędz

2011-11-12

13:00

 

1 : 0

124

Victoria Koronowo

- PIAST Kobylin

2011-11-12

13:00

 

0 : 2

125

Unia Janikowo

- POLONIA Środa Wlkp.

2011-10-12

15:00

zmiana terminu

1 : 0

126

Wda Świecie

- LUBUSZANIN TRZCIANKA

2011-11-12

14:00

 

5 : 3

127

AVANS GÓRNIK KONIN

- GKS Dopiewo

2011-11-12

13:00

 

2 : 2

128

Chemik ProNatura Bydgoszcz

- Cuiavia Inowrocław

2011-11-12

12:00

 

0 : 3

 

 

Kolejka: 17 w dniach 19-11-2011/20-11-2011

 

129

PAUZA: Chemik ProNatura Bydgoszcz

- Lech Rypin

____-__-__

   

0 : 3 V

130

Cuiavia Inowrocław

- AVANS GÓRNIK KONIN

2011-11-19

13:00

 

1 : 0

131

GKS Dopiewo

- Wda Świecie

2011-11-19

13:00

 

0 : 1

132

LUBUSZANIN TRZCIANKA

- Unia Janikowo

2011-11-19

13:00

 

3 : 1

133

POLONIA Środa Wlkp.

- Victoria Koronowo

2012-03-28

17:00

nowy termin

 

134

PIAST Kobylin

- POLONIA 1912 Leszno

2011-11-20

13:00

 

2 : 0

135

UNIA Swarzędz

- Notecianka Pakość

2011-11-19

13:00

 

2 : 6

136

SOKÓŁ Kleczew

- BKS Sparta Brodnica

2011-11-19

13:00

 

8 : 1

 

 

Kolejka: 18 w dniach 24-03-2012/25-03-2012

 

137

Lech Rypin

- SOKÓŁ Kleczew

2012-03-24

14:00

   

138

BKS Sparta Brodnica

- UNIA Swarzędz

2012-03-24

14:00

   

139

Notecianka Pakość

- PIAST Kobylin

2012-03-24

15:00

   

140

POLONIA 1912 Leszno

- POLONIA Środa Wlkp.

2012-03-25

12:00

   

141

Victoria Koronowo

- LUBUSZANIN TRZCIANKA

2012-03-25

14:00

   

142

Unia Janikowo

- GKS Dopiewo

2012-03-24

14:00

   

143

Wda Świecie

- Cuiavia Inowrocław

2012-03-24

14:00

   

144

AVANS GÓRNIK KONIN

- PAUZA: Chemik ProNatura Bydgoszcz

____-__-__

   

3 : 0 V

 

 

Kolejka: 19 w dniach 31-03-2012/01-04-2012

 

145

AVANS GÓRNIK KONIN

- Lech Rypin

2012-03-31

15:00

   

146

PAUZA: Chemik ProNatura Bydgoszcz

- Wda Świecie

____-__-__

   

0 : 3 V

147

Cuiavia Inowrocław

- Unia Janikowo

2012-03-31

16:00

   

148

GKS Dopiewo

- Victoria Koronowo

2012-03-31

14:00

   

149

LUBUSZANIN TRZCIANKA

- POLONIA 1912 Leszno

2012-04-01

12:00

   

150

POLONIA Środa Wlkp.

- Notecianka Pakość

2012-04-01

15:00

   

151

PIAST Kobylin

- BKS Sparta Brodnica

2012-04-01

15:00

   

152

UNIA Swarzędz

- SOKÓŁ Kleczew

2012-03-31

16:00

   

 

 

Kolejka: 20 w dniach 07-04-2012/08-04-2012

 

153

Lech Rypin

- UNIA Swarzędz

2012-04-07

15:00

   

154

SOKÓŁ Kleczew

- PIAST Kobylin

2012-04-07

16:00

   

155

BKS Sparta Brodnica

- POLONIA Środa Wlkp.

2012-04-07

14:00

   

156

Notecianka Pakość

- LUBUSZANIN TRZCIANKA

2012-04-07

16:00

   

157

POLONIA 1912 Leszno

- GKS Dopiewo

2012-04-07

16:00

   

158

Victoria Koronowo

- Cuiavia Inowrocław

2012-04-07

15:00

   

159

Unia Janikowo

- PAUZA: Chemik ProNatura Bydgoszcz

____-__-__

   

3 : 0 V

160

Wda Świecie

- AVANS GÓRNIK KONIN

2012-04-07

15:00

   

 

 

Kolejka: 21 w dniach 14-04-2012/15-04-2012

 

161

Wda Świecie

- Lech Rypin

2012-04-14

15:00

   

162

AVANS GÓRNIK KONIN

- Unia Janikowo

2012-04-14

17:00

   

163

PAUZA: Chemik ProNatura Bydgoszcz

- Victoria Koronowo

____-__-__

   

0 : 3 V

164

Cuiavia Inowrocław

- POLONIA 1912 Leszno

2012-04-14

17:00

   

165

GKS Dopiewo

- Notecianka Pakość

2012-04-14

14:00

   

166

LUBUSZANIN TRZCIANKA

- BKS Sparta Brodnica

2012-04-14

15:00

   

167

POLONIA Środa Wlkp.

- SOKÓŁ Kleczew

2012-04-15

15:00

   

168

PIAST Kobylin

- UNIA Swarzędz

2012-04-15

15:00

   

 

 

Kolejka: 22 w dniach 21-04-2012/22-04-2012

 

169

Lech Rypin

- PIAST Kobylin

2012-04-21

16:00

   

170

POLONIA Środa Wlkp.

- UNIA Swarzędz

2012-04-22

15:00

   

171

SOKÓŁ Kleczew

- LUBUSZANIN TRZCIANKA

2012-04-21

12:00

   

172

BKS Sparta Brodnica

- GKS Dopiewo

2012-04-21

15:00

   

173

Notecianka Pakość

- Cuiavia Inowrocław

2012-04-21

16:00

   

174

POLONIA 1912 Leszno

- PAUZA: Chemik ProNatura Bydgoszcz

____-__-__

   

3 : 0 V

175

Victoria Koronowo

- AVANS GÓRNIK KONIN

2012-04-22

16:00

   

176

Unia Janikowo

- Wda Świecie

2012-04-21

16:00

   

 

 

Kolejka: 23 w dniach 28-04-2012/29-04-2012

 

177

Unia Janikowo

- Lech Rypin

2012-04-28

16:00

   

178

Wda Świecie

- Victoria Koronowo

2012-04-28

16:00

   

179

AVANS GÓRNIK KONIN

- POLONIA 1912 Leszno

2012-04-28

17:00

   

180

PAUZA: Chemik ProNatura Bydgoszcz

- Notecianka Pakość

____-__-__

   

0 : 3 V

181

Cuiavia Inowrocław

- BKS Sparta Brodnica

2012-04-28

17:00

   

182

GKS Dopiewo

- SOKÓŁ Kleczew

2012-04-28

14:00

   

183

LUBUSZANIN TRZCIANKA

- UNIA Swarzędz

2012-04-28

12:00

   

184

POLONIA Środa Wlkp.

- PIAST Kobylin

2012-04-28

16:00

   

 

 

Kolejka: 24 w dniach 01-05-2012

 

185

Lech Rypin

- POLONIA Środa Wlkp.

2012-05-01

16:00

   

186

PIAST Kobylin

- LUBUSZANIN TRZCIANKA

2012-05-01

16:00

   

187

UNIA Swarzędz

- GKS Dopiewo

2012-05-01

16:00

   

188

SOKÓŁ Kleczew

- Cuiavia Inowrocław

2012-05-01

17:00

   

189

BKS Sparta Brodnica

- PAUZA: Chemik ProNatura Bydgoszcz

____-__-__

   

3 : 0 V

190

Notecianka Pakość

- AVANS GÓRNIK KONIN

2012-05-01

17:00

   

191

POLONIA 1912 Leszno

- Wda Świecie

2012-05-01

12:00

   

192

Victoria Koronowo

- Unia Janikowo

2012-05-01

16:00

   

 

 

Kolejka: 25 w dniach 05-05-2012/06-05-2012

 

193

Victoria Koronowo

- Lech Rypin

2012-05-06

16:00

   

194

Unia Janikowo

- POLONIA 1912 Leszno

2012-05-05

17:00

   

195

Wda Świecie

- Notecianka Pakość

2012-05-05

16:00

   

196

AVANS GÓRNIK KONIN

- BKS Sparta Brodnica

2012-05-05

17:00

   

197

PAUZA: Chemik ProNatura Bydgoszcz

- SOKÓŁ Kleczew

____-__-__

   

0 : 3 V

198

Cuiavia Inowrocław

- UNIA Swarzędz

2012-05-05

17:00

   

199

GKS Dopiewo

- PIAST Kobylin

2012-05-05

14:00

   

200

LUBUSZANIN TRZCIANKA

- POLONIA Środa Wlkp.

2012-05-05

16:00

   

 

 

Kolejka: 26 w dniach 12-05-2012/13-05-2012

 

201

Lech Rypin

- LUBUSZANIN TRZCIANKA

2012-05-12

16:00

   

202

POLONIA Środa Wlkp.

- GKS Dopiewo

2012-05-13

15:00

   

203

PIAST Kobylin

- Cuiavia Inowrocław

2012-05-13

16:00

   

204

UNIA Swarzędz

- PAUZA: Chemik ProNatura Bydgoszcz

____-__-__

   

3 : 0 V

205

SOKÓŁ Kleczew

- AVANS GÓRNIK KONIN

2012-05-12

17:00

   

206

BKS Sparta Brodnica

- Wda Świecie

2012-05-12

16:00

   

207

Notecianka Pakość

- Unia Janikowo

2012-05-12

17:00

   

208

POLONIA 1912 Leszno

- Victoria Koronowo

2012-05-12

12:00

   

 

 

Kolejka: 27 w dniach 19-05-2012/20-05-2012

 

209

POLONIA 1912 Leszno

- Lech Rypin

2012-05-19

12:00

   

210

Victoria Koronowo

- Notecianka Pakość

2012-05-20

16:00

   

211

Unia Janikowo

- BKS Sparta Brodnica

2012-05-19

17:00

   

212

Wda Świecie

- SOKÓŁ Kleczew

2012-05-19

17:00

   

213

AVANS GÓRNIK KONIN

- UNIA Swarzędz

2012-05-19

17:00

   

214

PAUZA: Chemik ProNatura Bydgoszcz

- PIAST Kobylin

____-__-__

   

0 : 3 V

215

Cuiavia Inowrocław

- POLONIA Środa Wlkp.

2012-05-19

17:00

   

216

GKS Dopiewo

- LUBUSZANIN TRZCIANKA

2012-05-19

14:00

   

 

 

Kolejka: 28 w dniach 26-05-2012/27-05-2012

 

217

Lech Rypin

- GKS Dopiewo

2012-05-26

16:00

   

218

LUBUSZANIN TRZCIANKA

- Cuiavia Inowrocław

2012-05-26

16:00

   

219

POLONIA Środa Wlkp.

- PAUZA: Chemik ProNatura Bydgoszcz

____-__-__

   

3 : 0 V

220

PIAST Kobylin

- AVANS GÓRNIK KONIN

2012-05-26

16:00

   

221

UNIA Swarzędz

- Wda Świecie

2012-05-26

16:00

   

222

SOKÓŁ Kleczew

- Unia Janikowo

2012-05-26

16:00

   

223

BKS Sparta Brodnica

- Victoria Koronowo

2012-05-26

16:00

   

224

Notecianka Pakość

- POLONIA 1912 Leszno

2012-05-26

16:00

   

 

 

Kolejka: 29 w dniach 17-03-2012/18-03-2012

 

225

Notecianka Pakość

- Lech Rypin

2012-03-17

15:00

   

226

POLONIA 1912 Leszno

- BKS Sparta Brodnica

2012-03-18

12:00

   

227

Victoria Koronowo

- SOKÓŁ Kleczew

2012-03-18

14:00

   

228

Unia Janikowo

- UNIA Swarzędz

2012-03-17

14:00

   

229

Wda Świecie

- PIAST Kobylin

2012-03-17

14:00

   

230

AVANS GÓRNIK KONIN

- POLONIA Środa Wlkp.

2012-03-17

15:00

   

231

PAUZA: Chemik ProNatura Bydgoszcz

- LUBUSZANIN TRZCIANKA

____-__-__

   

0 : 3 V

232

Cuiavia Inowrocław

- GKS Dopiewo

2012-03-17

15:00

   

 

 

Kolejka: 30 w dniach 23-05-2012

 

233

Lech Rypin

- Cuiavia Inowrocław

2012-05-23

17:00

   

234

GKS Dopiewo

- PAUZA: Chemik ProNatura Bydgoszcz

____-__-__

   

3 : 0 V

235

LUBUSZANIN TRZCIANKA

- AVANS GÓRNIK KONIN

2012-05-23

17:00

   

236

POLONIA Środa Wlkp.

- Wda Świecie

2012-05-23

17:00

   

237

PIAST Kobylin

- Unia Janikowo

2012-05-23

17:00

   

238

UNIA Swarzędz

- Victoria Koronowo

2012-05-23

17:00

   

239

SOKÓŁ Kleczew

- POLONIA 1912 Leszno

2012-05-23

17:00

   

240

BKS Sparta Brodnica

- Notecianka Pakość

2012-05-23

17:00

   

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [492]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Notecianka PakośćZagłębie Piechcin
Notecianka Pakość 10:1 Zagłębie Piechcin
2017-07-19, 17:00:00
Pakość
     
mecz towarzyski

Najnowsza galeria

I Memoriał im. Eugeniusza Bednarka
Ładowanie...

Tabela ligowa

kujawsko-pomorskie » IV liga

Wyniki

Mecze sparingowe
Notecianka Pakość 10:1 Zagłębie Piechcin
Gopło Kruszwica Notecianka Pakość

Facebook