Podział punktów

• autor: fotograf, 2011-08-27 21:00

W rozegranym dzisiaj spotkaniu Notecianka zremisowała w Trzciance z Lubuszaninem 1-1, a strzelcem bramki dla naszego zespołu był Mateusz Chachuła. Pomimo wywiezionego punktu z terenu rywala pozostaje lekki niedosyt, ale każdy punkt jest na wagę złota.

Pierwsza część spotkania była dość wyrównanym widowiskiem a większość meczu toczyła się w środkowej części boiska. Po dwudziestu minutach gry Notecianka sprezentowała rywalom kolejną bramkę. Przy wyprowadzaniu piłki nasz zespół popełnił prosty błąd i gospodarze przejęli piłkę natychmiast grając prostopadle do swojego napastnika, który wyszedł sam na sam z Marcinem Ciesielskim mijając do i umieszczając piłę w pustej już bramce. Po tej bramce Lubuszanin można powiedzieć lekko przeważał i mało brakowało a podwyższył by prowadzenie. Przy wybijaniu piłki przez naszego obrońce futbolówka dostała dziwnego toru lotu i zmierzała tuż pod spojenie słupka z poprzeczką jednak czujny w bramce Ciesielski wybił ją na rzut rożny. Notecianka wiele sytuacji do wyrównania stanu meczu nie miała i do szatni schodziła przegrywając 1:0. Po Przerwie w końcu do głosu doszli gości, którzy bardzo zmotywowani za wszelką cenę chcieli wywieźć punkty z Trzcianki. Cierpliwość popłaciła i Notecianka wyrównała. Po strzałach Nadolskiego i Kali piłka odbiła się od bramkarza a potem od obrońcy i spadła pod nogi Mateusza Chachuły, który umieścił ją w siatce. Gospodarze reklamowali jeszcze pozycję spaloną, ale gol został uznany. na boisku było widać, że Lubuszanin opada z sił co miała wykorzystać Notecianka. W końcówce meczu mecz nabrał emocji. W polu karnym gości przewrócił się jeden z zawodników z Trzcianki, ale sędzia nie wzruszony ku zdziwieniu zebranej publiczności nie wskazał na wapno. Jeszcze w doliczonym czasie gry szala zwycięstwa mogła się przechylić na naszą korzyść, ale po akcji Tabaczyński - Wiśniewski sędzia odgwizdał bardzo, ale to bardzo wątpliwego spalonego przy wychodzeniu na czystą pozycję Tabaczyńskiego i mecz zakończył się podziałem punktów.

Marcin Ciesielski - Mikołaj Bednarek (45' Maciej Sirko), Ariel Jastrzembski, Bartłomiej Delekta, Karol Schumacher - Krzysztof Misiąg, Michał Nadolski - Kamil Kala, Adam Lisiecki (45' Adam Wiśniewski), Mateusz Chachuła (60' Michał Szot) - Paweł Tabaczyński.

W rezerwie pozostali: Jakub Rościszewski, Błażej Spychalski oraz Paweł Krajewski.

Widzów: 200

Następne spotkanie Notecianka rozegra już w środę w ramach II rundy okręgowego Pucharu Polski w Inowrocławiu z miejscową Goplanią.

Pozostałe spotkania V kolejki:

Unia Swarzędz - Lech Rypin   1:3

Piast Kobylin - Sokół Kleczew   0:3

Polonia Środa Wielkopolska - Sparta Brodnica   4:0

GKS Dopiewo - Polonia 1912 Leszno   2:2

Cuiavia Inowrocław - Victoria Koronowo   1:0

Chemik Bydgoszcz - Unia Janikowo   1:1

Górnik Konin - Wda Świecie   1:2

autor: ~Arni 2011-08-27 07:05:08

autor: ~anonim 2011-08-27 12:09:11

avatar kibicenotecianki.bnx.pl/news.php

autor: ~LUBU 2011-08-28 09:10:20