Statystyki drużyny

Aktualności

Nie taki miał być początek

• autor: fotograf, 2011-08-06 19:46

Mocny zimny prysznic dostali gracze Notecianki w dzisiejszyn meczu. Podpieczni Michała Nadolskiego przegrali aż 5:1 mimo, ze na przerwe prowadzenie Noteciance dał Adam Wiśniewski, który pięknie przymierzy z wolnego.

Inauguracyjne spotkanie dla piłkarzy Kleczewa było pierwszym historyczny meczem w III lidze dlatego mogliśmy spodziewać się tego, że gospodarze za wszelką cenę będą chcieli przypisać do swojego konta trzy punkty. Jak się z czasem okazało tak też było. Świetna postawa filara naszej defensywy Bartłomieja Delekty oraz Marcina Ciesielskiego pozwalały przez długi czas grać na zero z tyłu choć okazji na objęcie prowadzenia dla Sokoła było sporo. W 45 minucie sędzia spotkania podyktował rzut wolny po faulu na Kamilu Kala w odległości ok. 20 metrów od bramki. Do piłki podszedł Adam Wiśniewski i umieścił piłkę w samym okienku bramki. Kibice i piłkarze Sokoła nie dowierzali, że mimo dominacji na boisku schodzą na przerwę ze stratą jednego gola. Po przerwie Notecianka ma dwie okazje na podwyższenie prowadzenie m.in. w sytuacji sam na sam nie trafił Kamil Kala. Te okazje bardzo się zemściły i Notecianka zamiast Sokoła zapłaciła frycowe. Gospodarze zdominowali środek pola co było kluczem do zwycięstwa i wpakowali naszej drużynie pięć bramek.

Można by powiedzieć, że ta porażka jeszcze o niczym nie świadczy. Zespół z Kleczewa zagrał rewelacyjne spotkanie i można już powiedzieć, że będzie bił się o najwyższe cele a Notecianka miała pecha, że na inaugurację trafiła własnie na takiego przeciwnika. Przez całe spotkanie graczy Notecianki dopingowała pięcioosobowa grupa kibiców za co serdecznie im dziękujemy.

Skład:

Marcin Ciesielski - Maciej Sirko, Bartłomiej Delekta, Krzysztof Misiąg, Karol Schumacher -  Michał Nadolski, Adam Lisiecki (78' Jakub Rościszewski) - Marcin Skonieczka, Kamil Kala, Adam Wiśniewski - Mateusz Chachuła (70' Michał Szot)

W rezerwie pozostali: Paweł Krajewski, Mikołaj Bednarek, Ariel Jastrzembski, Patryk Łechtański oraz Błażej Spychalski

Zdjęcia z meczu: TUTAJ

Bramka Adama Wiśniewskiego: TUTAJ

Kolejne spotkanie Notecianka Pakość rozegra w najbliższą sobotę 13.08 z Unią Swarzędz o godzinie 17:00. Już dziś serdecznie zapraszamy.